gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Evlenecek gelin adayları için modern gelinlikler

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Düğün sezonunun açıldığı yaz aylarını yaşadığımız şu günler de birçok gelin adayı halen gelinlik modeli seçimin de kararsızlıklar yaşamaktadır. Bunu çok doğal karşılıyorum. Sonuç ta küçüklükten itibaren her genç kız günün birinde mutlu bir yuva kurmak ve hayallerin ki gibi bir gelinlik modelini giymenin arzunu duyar. Her sene farklı gelinlik modelleri ile sezona merhaba diyen gelinlik moda evleri, 2016 yaz gelinleri için birbirinden güzel ve şık gelinlik tasarımlarını evlenecek gelin adaylarına sunmak için koleksiyonlarına dahil ediyor.
    Gelinlik modelleri bazen mevsimine göre farklı tasarımlar ile karşımıza çıksa da bana göre değişmeyen gelinlik modeli trendlerin başın da straplez ve kabarık gelinlikler ile birlikte dar kesim balık etek gelinlik modelleri geliyor.
    gelinlik trendleri.JPG
    Gelinlik modeli seçimin de ilk önce dikkat etmeniz gereken noktalardan biri vücut yapınızdır.. Eğer uzun boylu ve zayıf bir gelin adayı iseniz balık etek dar kesim gelinlik modelleri, fiziğinizi ön plana çıkaracak ve üzeriniz de muhteşem duracaktır.
    yeni sezon gelinlik modelleri.JPG
    Modern gelinlik modellerinden derlediğim bazı görsel örnekleri sizler için bu yazım da paylaşarak gelin adaylarına fikirler sunmak istedim. Malum yaz ayların da düğün yapacak birçok çift kır düğünü yada havuz başı düğünü genellikle tercih ediyorlar.
    Konseptinize göre gelinlik modeli seçiminizi de ön planda tutmalısınız. Gelin saçı nasıl olmalı diye merak eden gelin adaylarımızı buraya bekliyor ve önerileri dikkate almalarını tavsiye ediyoruz.
    Ayrıca kır düğünü konseptine oldukça uygun olacak çiçekli gelin başı modelleri konumuz için de bu linki tıklayabilirsiniz.

2016 GELİN MAKYAJI TRENDLERİ İÇİN =====>TIKLAYINIZ
    en yeni gelinlik modelleri.JPG
    en şık gelinlik modelleri.JPG
    modern gelinlikler.JPG

BÜYÜK BEDEN GELİNLİK MODELLERİNİ İNCELEMEK İÇİN======>TIKLAYINIZ

DANTELLİ GELİNLİK MODELLERİNİ İNCELEMEK İÇİN==========>TIKLAYINIZ

Evlenecek gelin adayları için modern gelinlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gelin adayları birde bu gelinlik modellerine bakın

Gelin adayları birde bu gelinlik modellerine bakın

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Otelde Evlenecekler İçin Gelinlik Tavsiyeleri

Otelde Evlenecekler İçin Gelinlik Tavsiyeleri

gelinlik tavsiye gelinlik önerileri otel düğünleri gelinlik seçimi gelinlik seçerken 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Hayatınızın en mutlu günlerinin başında gelen düğün davetiniz için son derece incelikli seçimler yapmalısınız melekler. :) Eğer düğününüz bir otel düğünü ise sandalye süsleme ve organizasyondan nikah şekerleri ve davetiyeye kadar mutlaka herşeyi gözden geçirin. Sıra...
  3. Yeni Evlenecek Gelin Adaylarımız İçin Gelin Makyajı.....

Yeni Evlenecek Gelin Adaylarımız İçin Gelin Makyajı.....

Gelin Makyajı Gelin Makyajında Canlı Renkler Bu yaz aylarında gelin olacaklar için makyajın renkleri canlı ancak buna karşılık saç renkleri daha natürel ve saçta hafif romantik uçuşan gölgeler hakim.İşte Canlı renklerle gelin makyajı için püf noktaları.... Her genç kızın hayalidir güzel bir düğün… Hayatının bu en önemli gününde bütün kadınlar çok güzel olmak ister. Her detay bu...
  4. Gelin adayları için kemerli gelinlik modelleri

Gelin adayları için kemerli gelinlik modelleri

Gelinlik modelleri her sene sezonuna göre farklı tasarımlar ile gelin adaylarına sunulsa da yıllardır gelinlik modellerinin değişmeyen bazı gelinlik tasarımları halen gelin adayları tarafından oldukça rağbet görmeye devam ediyor. Bunun yanın da günümüz de oldukça modern tarz gelinlik modelleri de farklı gelinlik modeli arayan gelin adaylarının gözdesi haline geldi... Yeni sezon gelinlik...

Sayfayı Paylaş