gebe
  1. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

Evlenecek kızlar haydi buraya

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında zaga tarafından paylaşıldı.

Evlenecek kızlar gelinlik herkesin hayali de peki son çıkan gelinliklerden haberiniz var mı :) Hangisi güzel hangisi size uygun biliyor musunuz ? İşte biz, meleklermekani.com olarak sizlere gündemi belirleyen harika ötesi gelinlikleri galeri şekline getirdik kızlar. Bunlar arasından dilediğiniz modeli seçin beğenin parası bizden :D:D [​IMG]

Tüm gelinliklere portal sayfamızdan ulaşmanız mümkün.

BÜTÜN GELİNLİK MODELLERİMİZ İÇİN TIKLAYINIZ

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Evlenecek kızlar haydi buraya
    gerçekten seçmek zor gelinlik seçimi çok önemli sonradan keske söyle alsaydım demek kötü olur hayatta bir kere giyilebilecek özel bir kıyafet ve herseyin ilki güzel aralarında en çok bunu begendim emegine saglık canım

3. zaga

zaga Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    beğendiğine sevindim

Evlenecek kızlar haydi buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sünger Bob burada haydi kızlar ;) oyuna

Sünger Bob burada haydi kızlar ;) oyuna

süngerbobunoyunları haydi süngere http://www.lordoyun.com/flash/baloncuk.swf
  2. evlenecek kızlara ceyiz :)

evlenecek kızlara ceyiz :)

ceyiz hollanda illaki bir yemek takımı alınır dimi çeyize o zaman bunları görün fikirlerinize fikir katın:)
  3. Evlenecek kızlara gelin diyeti

Evlenecek kızlara gelin diyeti

Önce sağlık... Doktorunuza sormadan denemeyin... Düğün diyeti KALKINCA: Bol su içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi KAHVALTI: 2 dilim esmer ekmek + 2 dilim yağsız peynir veya 1 dilim yağsız peynir + 1 yumurta + şekersiz çay + domates + salatalık + maydanoz ARA: 1 meyve ÖĞLE: 1- Ton balıklı veya tavuklu salata 2- Sebze yemeği + ½ kase light yoğurt + 1 dilim esmer ekmek 3- 100-150 gram et +...
  4. gostivatlılar haydi buraya

gostivatlılar haydi buraya

istanbulda birçok gostivarlı var acaba melekler içindede varmı... eğer warsa paylaşımlarınızı bekliyorum ve azda özlem gidermeniz için işteee bi kaç göstivar resmi...
  5. GAZİANTEP Melekleri haydi buraya...

GAZİANTEP Melekleri haydi buraya...

Antepli melekler neredesiniz....:hede:

Sayfayı Paylaş