gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Evlenecek kızlara gelin diyeti

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG]Önce sağlık... Doktorunuza sormadan denemeyin...
    Düğün diyeti
    KALKINCA:
    Bol su içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi

KAHVALTI:
    2 dilim esmer ekmek + 2 dilim yağsız peynir veya 1 dilim yağsız peynir + 1 yumurta + şekersiz çay + domates + salatalık + maydanoz

ARA: 1 meyve
    ÖĞLE:
    1- Ton balıklı veya tavuklu salata
    2- Sebze yemeği + ½ kase light yoğurt + 1 dilim esmer ekmek
    3- 100-150 gram et + salata

ARA: 1 meyve
    ARA: 1 bardak light süt veya 1 bardak light yoğurt
    2-3 kaşık sade yulaf veya ½ paket diyet bisküvi

AKŞAM:
    Etsiz sebze yemeği
    ½-1 kase light yoğurt
    salata (1 tatlı kaşığı zeytinyağlı)
    1 dilim esmer ekmek

ARA: 1 porsiyon meyve

Evlenecek kızlara gelin diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlenecek kızlara ceyiz :)

evlenecek kızlara ceyiz :)

ceyiz hollanda illaki bir yemek takımı alınır dimi çeyize o zaman bunları görün fikirlerinize fikir katın:)
  2. Seda Sayan - Evleneceksen Gel

Seda Sayan - Evleneceksen Gel

Sakın bana hatırlatma unut bütün olanları sustum cehenneme kadar yırt at bütün anıları bundan sonra hep yakacak bu kalbim senin yerine atacak bu kalbim seninle doğum batacak bu kalbim sevilmeye başlıyorum canıma tak dedi aşk acısı denedim dinmedi fırtınası bir kere olsun tam sırası Evleneceksen Gel söz müzik:serdar ortaç
  3. Evlenecek kızlar haydi buraya

Evlenecek kızlar haydi buraya

Evlenecek kızlar gelinlik herkesin hayali de peki son çıkan gelinliklerden haberiniz var mı :) Hangisi güzel hangisi size uygun biliyor musunuz ? İşte biz, meleklermekani.com olarak sizlere gündemi belirleyen harika ötesi gelinlikleri galeri şekline getirdik kızlar. Bunlar arasından dilediğiniz modeli seçin beğenin parası bizden :D:D Tüm gelinliklere portal sayfamızdan ulaşmanız...
  4. Evlenecek Genç Kızlarımıza 15 Farklı Gelin Çiçeği Önerisi....

Evlenecek Genç Kızlarımıza 15 Farklı Gelin Çiçeği Önerisi....

Gelin Çiçeği Modelleri 15 Farklı Gelin Çiçeği Önerisi Yakın zamanda düğününüz var ve hala gelin çiçeğinizi seçmediyseniz işte size 15 farklı gelin çiçeği önerisi...Her genç kızın hayalindeki gelinlik gibi gelin çiçeği de hayallarini süsler...İşte geç kalmış sayılmazsınız....Gelin çiçeği modellerimize bir göz atın... 15 farklı gelin çiçeği önerisi Düğün hazırlıklarıyla uğraşan gelin...

Sayfayı Paylaş