gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Evleneceklere Adana Burma Bilezikleri 2012 Modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; adana burma bilezikleri 2012 modelleri ile ilgili bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, eskiden bir yakınımızın düğünü olsa da şöyle kurtlarımızı döksek, eğlensek diye düşünürken, altın fiyatlarında ki artışlarla neredeyse bir düğün olacak diye korkar olduk doğrusu. En basiti bir çeyrek altının 200 TLlere doğru ilerlediğini düşünürsek, düğün yapanların, evlenenlerin vay haline demekten kendimizi alamıyoruz. Ev dizmek, eşya almak, ev tutmak, düğün masrafları derken bir de üstüne geline takılacak takıları da eklersek Allah kolaylık versin diyoruz ve genelde gelinlerin pek beğendiği pahada ağır Adana burma bilezik modellerinden bazılarını sizlerle paylaşıyoruz...

Asena_Sule ve seda88 bunu beğendi.
  2. seda88

seda88 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    182
    Ödül Puanları:
    43
    altının hertürlüsüne bayılırımmmmmmmm:mendil:

ceylinn ve Asena_Sule bunu beğendi.
  3. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    614
    Ödül Puanları:
    113
    Bende bayılırım hatta eşime özel günlerde kuyumculardan doğru gel diyorum ama hiç uğramadan geliyooo

seda88 bunu beğendi.
  4. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ahhhhhh bunları alacak adam nerde bu devirde altının gramı olmuş 103 tl :) aşiretten birini bulmalı altın sevenler ama ben hiç sevmem takmadım bile altınları düğünden başka

seda88 bunu beğendi.
Evleneceklere Adana Burma Bilezikleri 2012 Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çok şık 2012 bilezik künye bileklik modelleri

Çok şık 2012 bilezik künye bileklik modelleri

2012 bilezik modelleri 2012 künye modelleri 2012 bileklik modelleri 2012 takı modelleri trendleri burada arkadaşlar. Meleklermekani.com olarak, daha önce siz sevgili üyelerimize ve bizi ziyaret eden sevgili misafirlerimize 2012 takı modasından örnek sunmuş, takıp takıştırmayı seven hanımlar için çok şık takı tasarım modelleri paylaşımında bulunmuştuk. Altın takı sevenler için de 2012 altın...
  2. hasır bilezik modelleri 2012

hasır bilezik modelleri 2012

Kızlar hasır bilezik modelleri 2012 trendlerinden olsun var mı elinizde önereceğiniz bir model
  3. Altın hasır bilezik modelleri 2012

Altın hasır bilezik modelleri 2012

2012 Altın hasır bilezik modelleri hasır bilezik modelleri Benim gibi takı takmayı seven melek'lerimiz için ve altın takıları sevenler için 2012 takı modasından seçtiğim altın hasır bilezik modellerini bu sayfamızda paylaşıma açıyorum Melek'ler. (Açık arttırıma açıyorum gibi mi oldu ne? ) :D:D
  4. Stradivarius Bilezik Modelleri 2012

Stradivarius Bilezik Modelleri 2012

2012 bilezik modelleri stradivarius yeni sezon stradivarius 2012 kış Kadınların yüzyıllardır kullandığı aksesuarların başında gelen bilezikler, 2012 kışına da damgasını vuracak melekler :) İri takıların bu sezon çok revaçta olduğunu daha önce ki konularımızda belirtmiştik. Bileziklerde de bu moda geçerli. Stradivarius bileziklerde tahta, boncuk ve deri materyallerin çokça kullanıldığını...
  5. Accessories 2012 Gümüş Bilezik Bileklik Yüzük Modelleri...

Accessories 2012 Gümüş Bilezik Bileklik Yüzük Modelleri...

Accessories 2012 Takı Modelleri Accessories Gümüş Bilezik Bileklik Yüzük Modelleri Bayanlar bu yüzüklere ve bileziklere bayılacaksınız....Önemli bir davete mi misafirsiniz..İşte güzel tuvaletinizi bütünleştirebileceğiniz En güzel yüzükler ve bileziklerle kombineler oluşturabilirsiniz....Bunlarda size ek fikir olarak koton aksesuar ürünleri...

Sayfayı Paylaş