gebe
  1. Hayalet

Hayalet Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18

evleneceklere alyans modellerimiz geldi

Konu, 'Çöplük' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

alyans modelleri

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG][​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG]

[​IMG] [​IMG]

evleneceklere alyans modellerimiz geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenecek kızlara gelin diyeti

Evlenecek kızlara gelin diyeti

Önce sağlık... Doktorunuza sormadan denemeyin... Düğün diyeti KALKINCA: Bol su içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi KAHVALTI: 2 dilim esmer ekmek + 2 dilim yağsız peynir veya 1 dilim yağsız peynir + 1 yumurta + şekersiz çay + domates + salatalık + maydanoz ARA: 1 meyve ÖĞLE: 1- Ton balıklı veya tavuklu salata 2- Sebze yemeği + ½ kase light yoğurt + 1 dilim esmer ekmek 3- 100-150 gram et +...
  2. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

alyanslar modelleri alyans modelleri alyans fiyatları resimleri Alyans modelleri... Alyansını kaybetmiş biri olarak alyans hakkında ne diyebilirim ki bilmiyorum ama .... Kendime yeni alyans modeli arastırırken sizlerle de paylaşmak istediğim modeller buldum.. Umarım sizlerde beğenirsiniz meleklerimm..
  3. Gelin Saçı Modelleri Yeni evlenecek meleklerimize özelll

Gelin Saçı Modelleri Yeni evlenecek meleklerimize özelll

gelin saç modelleri gelin saçı saçları nişan saç modelleri 2011 gelinlik sac duzumleri 2011 Gelin başları yada saçları belkide gelinliğinin modelinden sonraki en önemli unsur. Hatta ben bir geline bakınca ilk saçına makyajına , sonra gelinliğine bakar ayakkabısını göremedim diye çıldırırım. Eger ki nazım gecen biri ise açtırır bakarım:D Gelin dedigin Saçları ile o kadar güzel olmalılar ki...
  4. Alyans Modelleri

Alyans Modelleri

altınbaş alyans Bayanlar sizler icin cok guzel alyans orneklerini derledim hepsi birbirinde cok guzel ve hos cok begeneceksiniz
  5. Evlenecek Meleklerimize Alyans Nasıl Seçilir ?

Evlenecek Meleklerimize Alyans Nasıl Seçilir ?

alyans nasıl seçilir alyans seçimi Sevgili melekler, ömür boyu parmağınızdan çıkarmayacağınız alyansınızı seçerken bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Son derece büyük manevi değeri olan bu yüzük bir ömür boyu parçamızdır artık. Bu sebeple alyans seçerken acele etmemeli, sadece sezonun alyans modeli olmasına değil, karakterimizi, tarzımızı yansıtmasına dikkat etmeliyiz. Aşağıda ki...

Sayfayı Paylaş