Evlenip Boşanmış Erkekle Evlilik

bende evlenmış boşanmıs bırıyle beraberm. bırlıkteyken cok mutluyuz o her konuda benden dha heycanlı ve ıkıncı oldgunu hıssettgn an benı bırakabılrsn dıyecek kadar ıddalı. ama bnm aklımda hep onunlada mı bunu yaptı ona da mı bunu soyledı dusuncesı var. sonucta onun da dogru ınsan oldugunu dusunerek evlenmıstı sımdı benden emın oldguna nasıl guvenebılırmkı. bu gelgıtlermle onu da hep usuyorum.ama ayrı da olamıyoruz.ustelık aılemde onaylamıo onu. yanı cıkmazda olmak gıbı bısey.bazen dusunuorum bnde herseyı ılk olacak bırıyle evlenmek ıstıorum dıe sonra ondan baskasıyla mutlu olamıcakmısım gıbı gelıo.evllıgı 4ay surmus cocuk falanda yok..bunları da buraya neden yazdım bılmıorum ama benm durumumda olan bırılerıyle konusmayı cok ısterdm..
aynı durumdayız hala ilişkiniz devam ediyosa ne durumda olduğunuzu bilmeyi çok isterim..lütfen bana cevap yazınn

Sevgine sahip cik mutlu ol daha beterleri var mesala ben 12 yil evli kalmis ve ozurlu kiz cocugu 23 yasindayim , oda 30

benimde karım vefat etti çocuğum da var kim evlenir evlenecek bayan çocuğumu istermi bakabilrmi çok zor ya

neden evlenmesin sahiplenmesin benim bir akrabam vardı ilk eşinden oğlu vardı biz liseyi gidene kadar çocuğun ilk eşinden olduğunu bilmiyorduk kadın o kadar sahiplenmişti düşünün yani.....

Ben eşimin ikinci eşiyim.İlkinden boşandıktan 3 sene sonra biz evlendik.Bu süre zarfında kendisini baya bi değiştirmiş.Bana karşı tutumu hiçbizaman eskiyi çağrıştır yönde olmadı.Aslında benim için çok da önemli değil dul bir erkekle evlenmiş olmak ama sağolsun eşim de bunu bana hiç hissettirmedi...

Merhabalar
19 yaşındayım sevgilim 25 yaşında boşanma aşamasında ve 2 yaşına girecek olan bir kızı var. Adamı çok seviyorum ama napıcam gerçekten bilmiyorum:( abimlerle tanıştırdm ama boşanma aşamasında olduğu için durumunu anlatamadm. Şansa bakar mısınız eski eşinide tanıyorum :( şuan herşey çok güzel 5 aylık beraberliğimiz var o evlenmek istiyor beni çok sevdiğine inanıyorm yani öyle hisstteriyor onlayken bulutlarn üstünde gibiyim çok mutluyuz benim ilk evliliğim olacağı için çok kararsızım sonuçta adam yaşamış o kadınla herşeyi çocuk sahibi olmuş çocuğuna çok düşkün ve bu evlilik çocuğunun üzerine kurulacak gibi herşey bna ve çocukla diyoloğuma bağlı. kızına nasıl bakıcm o kadınla karşı karşıya gelirsem nasıl davranıcam ailem bu evliliğe izin vericek mi bilmiyorum arkadaşlar nolur yardımcı olun :( ne yapmam gerekir sizce

Kızlar lütfen banada yardımcı olun bende aynı durumdayım uzun zamandr beraberiz onu cok seviyorum ama birde 2 yasında erkek cocugu var. acabalar arasında kalmaktan nefes alamaz oldum.. :(

Merhaba malasef 6 ay gibi kısa bir süre içinde 10 yıl evli kalmış ve 9 yaşlarında bir oğlan çoçuğu olan 2 yıl önce ayrılmış biri ile nişanlanıp evlendik. hiç evlenmemiş biri olarak bir hata yapıp 5 ay önce böyle bir evliliği gerçekleştirdim,5 ayılık evliliğimizde çok fazla sorunlar yaşıyıp bu aralar ayrılık aşamasına geldik. Tanıştığımızda ve evlenmeden önceki tutumu ile şimdiki tammen farklı, çocuk annesinde kalıyor fakat her an çoçuğumun geleceği, pskolojisi vs.vs.v.s diye inanılmaz beni yıpratıyor, evlenmeden önce Eski eşimin telefonu bile yokken, teli değişti çocuğumun teli var onunla o şekilde görüşüyorum diyen adam birden eski eşinin teli kayıtlı duruma geliyor, telefonlaşmalar, neden eşinin numarası var dediğimde ise çocuğa ulaşamadığımda yada prb. olduğunda onu aradığını söylüyor, sürekli her gün istisnasız çağrılarda eski eşin ismini görür oldum, sürekli eski eş çocuğu için nafakadan hariç bundan para istiyor ve önemli önemsiz her konuda çoçuğunu kullanıp iletişime geçiyor , eşim ise inanılmaz çocuğuna düşkün ve son zamanlarda çok aşırı fazlalaştı, çocuk gelip bizde hafta sonları kalıyor ve eşim beni bırakıp onunla yatıyor neymiş çocuk korkuyormuş veya hafta bir iki günüde çocukla geçirmek isiyorumuş... hafta içi ikimizde çalışıyoruz hafta sonumuzda malasef hiç bir özelliği yok birlikte vakit geçirmek gibi bir lüksünüz bile olmuyor,ne bir heycan, ne bir aşk, sevgi yok... sanırım 2. eş erkekler için biraz mantık evliliği oluyor ve sizi eskinin devamı olarak görüyor ne bir ilgi ne bir özel gün veya karşındakinin ilk kez evlendiği ve beklentisini umursamıyor sadece hayatını devam ettirip ki maddi olarakta benden daha düşük seviyede olduğu için bana sürekli bankamatikmişim gibi maaşımın hesabını yapıyor, sürekli kazancımı paramı ve varlığımı ona verip onun ve çoçuğunun hayatını benim paramla yönetmeyi istiyor, aldığı maaşı çocuğuna ve onun isteklerine harcıyor 9 yaşındaki çocuk ne isterse yapıyor, ne isterse alıyor, yani biraz maddi mevzularda da sırtımdan bir şeyler yapıp eski eşine hava atma çabalarına girmiş hissini yaşamaya başlattı bana, çok doluyum bu konularda çok büyük bir hata imiş malasef... konuşmak istiyorsun kıskanıyorsun diyor, onu eski eşinden kıskanıyormuşum ve çocuğundan kıskanıyormuşum vs.vs.vs. diyip umursamıyor bile... ne yapacağımı bilmiyorum yani konuşmaya çalışınca sen beni bu şekilde kabul ettin diyip kestirip atıyor... deliricem yakında...

Bende ayni seyleri yasiyorum..cok zor durumdayim ne yapacagimi bilmiyorum. Surekli sinir stres icerisindeyim..ne olur yardim edin

Güzgülü neden stres yaşıyorsun? Hayat senin kime ne? Seviyorsan sevgine sahip çık...

Geri