gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Evlenirken Dikkat !

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

Flörtünüzü eşiniz olarak görebilmeniz, onun davranışlarıyla çok yakından ilgili EVLݝLݝK mutlaka olması gereken bir kural gibi görünse de, ille de evlenilecek diye bir şart yok. Ancak, evlenilecek ya da evlenilmeyecek erkekler hakkında bilgi sahibi olmakta da fayda var... ݝşte size, evlenilmeyecek erkeklerle ilgili bilgiler... Kendinizi ateşe atmayın
    * Evliliği kabus gibi gördüğünü sürekli yineleyen biriyse.
    * Eğitimsiz ve bir de sürekli olacağı düşünülen bir işi yoksa.
    * Bazı geceler iş toplantılarına gidiyor ve bu toplantılar çok sık olup, uzuyorsa.
    * Serseri ruhlu ve romantikse
    * Geceleri ünlü gece kulüplerine nereden bulduğu belli olmayan paralarla gidiyorsa.
    * Her gördüğü güzel kadına bakmaktan kendini alamıyorsa.
    * Babasının ne kadar zengin olduğunu anlatıyorsa.
    Teklif ederse \"evet\" deyin
    * Türkiye\'de ya da yurdışında iyi bir diploması olması tercih nedeni.
    * Aile geçmişi iyi olacak.
    * Kumarı ve içkisi olmayacak.
    * Bir evi ve arabası olacak.
    * Güvenilir olacak. Aldatmayacağına dair izlenimler edinilecek.
    * Çalıştığı bir işi ya da kendi işyeri olması tercih sebebidir.
    * ݝleride iyi bir baba olabilecek.
    * ݝyi bir aşık olacak.

Hanımlar dikkat... Evleneceğiniz erkeğin birömür boyu yanınızda olmasını istemelisiniz.

Evlenirken Dikkat ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Smiley evlenirse

Smiley evlenirse

Smiley nasil evlenir??????? daha küçücükken okul korusuna katılarak müziği ne kadar sevdiğini gösterdi küçüklüğünden beri hep hayali şarkıcı olmaktı ama babası onun şarkıcı olmasını istemiyordu smiley geceler boyu ağladı ve sonunda babasını ikna etti artık smiley smiley alemininde en önde gelen isimlerinden biriydi hayranları onun şarkılarıyla coşuyordu ama bir...
  2. İki Forum Üyesi Evlenirse

İki Forum Üyesi Evlenirse

aşkıım + efendim canım - hadi yatalım artık.. + tamam aşkım. - topiği kilitledin dimi ((8 Kişi Burada Takılıyor (3 Tanrı Misafiri ve 5 Utangaç Üye) )) - + dağlın lan iki satır yalnız kalamıyacakmıyız karımızla - aşkım kalk topikten tıkırtılar geliyoo.. +kedidir hanım kedi Aşkım -Ben sana küsüm -Neden aşkım -Bugün yazdığın 15 topicden 2sinde bana yorum yapmadın -Ama aşkım hayvanlar aleminde...
  3. Neden evleniriz?

Neden evleniriz?

Neden evleniriz yada niye evlenirsiniz,niye evlendiniz? Niye hayatımızın kontratına büyük istek ve arzuyla imzamızı atarız.?? Buyrun arkadaşlar...:) Önce ben başlayayım değil mi? Neden evlendim?.. Herkes eninde sonunda ailesinden bağımsız kendi hayatını kurmak ister,kendi ayakları üzerinde durmak,bir aile kurmak,sevdiği ile bu hayatı paylaşmak.. yada kimisi evlenmeden kendi hayatını kurmak...
  4. Evlenir miydik?

Evlenir miydik?

Evlenir miydik? Nasıl isterdim senle Ağlayan bir bebeğin sesine uyanmayı Nasıl isterdim bilsen Bir ömür boyu senin nefesini duymayı Ben söylerim gönül dinler şarkı sözlerida hala güzel Olmayacak dualarda ihtimaller sana özel Üzgünüm ikimiz için sen gözümün bebeği Hala yanıyor bende aşkın mangal yüreği Hep sorup duruyorum bazen kendi kendime Ayrılmasaydık evlenir...
  5. Evlenirken DİKKAT!!

Evlenirken DİKKAT!!

Evlenirken Dikkat! Flörtünüzü eşiniz olarak görebilmeniz, onun davranışlarıyla çok yakından ilgili EVLİLİK mutlaka olması gereken bir kural gibi görünse de, ille de evlenilecek diye bir şart yok. Ancak, evlenilecek ya da evlenilmeyecek erkekler hakkında bilgi sahibi olmakta da fayda var... İşte size, evlenilmeyecek erkeklerle ilgili bilgiler......

Sayfayı Paylaş