gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Evleniyorum veee :))))))

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Evleniyorum veee :))))))

sonuncusu bıtırdı benı ya:):):):):):)emegıne saglık..

Evleniyorum veee :)))))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. EvLeNiYoRuM!!!!

EvLeNiYoRuM!!!!

nikah işlemleri ne kadar sürer nikah işlemleri kaç gün sürer nihak 17 yaşında resmi olurmu 17 yaşında olurmu cok mutluyum cunku hayatimin en önemli kararlarindan birini dun aldik, allah kismet ederse bu yaz evleniyoruz. elim ayagim titriyor,karnima agri girdi ne yapacagimi bilmiyorum. mutluluktan havalara ucuyorum. Ne dusunecegimi hic bilmiyorum,söyle bi sorun var dugun yapacagimiz...
  2. alıstıra alıstıraa veee sonra

alıstıra alıstıraa veee sonra

Alıştıra alıştıra - Sedat abi baban elmeş.. - Ne? - Baban elmüş - Ne diyon be? - Baban ölmüş - Manyak mısın oğlum, doğru düzgün söylesene - Alıştıra Alıştıra söyleyim dedim.. - yürü bi git lan - Alıştın mı?... Bayan profesör, solunum olayını sormak amacıyla, sigarasından bir nefes çekip öğrencisinin yüzüne üfledi: - Söyle bakalım, bu nedir? - Terbiyesizliktir efendim... Yaşlı bir...
  3. vee. . Sшээт.αиgэŁ™

vee. . Sшээт.αиgэŁ™

Herkese merhaba Ben Cansu Zonguldak`lıyımm ve yaşım 17 Burcum Balık:D (ne alakaysa) vee Galatasaraylıyımm Bu sene YGS ve YDS sınavlarına gireceğim için sitede fazla zaman geçiremiycem ama olsunn Siteniz + forum çok güzel emeği geçen herkesin ellerine sağlık:tik: Benden bu kadar Şimdi yorum sırası sizde hoşgeldin leri alalımm:smokin:
  4. doktora gittim veee....

doktora gittim veee....

selam arkadaslarım bugun düşükten sonra ılk defa gıttım doktora kanamam yenı bıtmıstı cunku.doktor bı guzel muayene ettı tahlıl ıstedı tertemız cıktı.sadece demır eksıklıgı varmıs okadar.folık asıte devam et dedı ve demır ıcın ılac verdı.cok ıcım rahatladı anlatamam sıze.ve eger ıstıyosanız cocuk korunmana gerek yok dedı:shootout:anlamadım bu kafamı karıstırdı oysakı baska doktorların bır ay...
  5. Evleniyorlar

Evleniyorlar

7 aylık hamile olan oyuncu Şeyla Halis 6 yıldır birlikte olduğu sevgilisiyle evleneceğini söyledi. “Cennet Mahallesi” dizisinin ardından bu sezon da “Akasya Durağı”nda rol almaya başlayan Şeyla Halis, 6 yıldır birlikte olduğu oyuncu Bekir Çiçekdemir’le evleniyor. Kelebek'in haberine göre, Çiçekdemir’le 27 Ocak’ta Levent’teki Voice Bar’da dünyaevine girecek olan Halis, 7,5 aylık da...

Sayfayı Paylaş