gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Evlenme Teklifi Böyle Olur

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Evlenme Teklifi Böyle Olur

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
Evlenme Teklifi Böyle Olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

AYNI KIZI SEVEN İKİ GENÇIN HİKAYESİ. SEVDİĞİ KIZDAN AYRILDIĞI İÇİN HEM ÜZÜLEN HEMDE SEVİNEN GENÇ İÇİNDEKİ DUYGULARI AÇIĞA VURAMAZ ÇÜNKÜ ARKADAŞININ SEVDİĞİ KIZDIR. BUYRUN DEVAMINI SİZ OKUYUN... ...... ÇOK ÖZEL BİR EVLENME TEKLİFİ ...... Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep...
  2. Evlenme teklifleri... :)

Evlenme teklifleri... :)

evlenme teklifleri sözleri evlenme teklifleri Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem...
  3. orjinal evlenme teklifi önerileri

orjinal evlenme teklifi önerileri

orjinal evlenme teklifleri orjinal evlilik teklifleri güzel evlenme teklifi önerileri rüyada evlilik teklifi almak önerileri Evlenme teklifi en önemli anlardan biridir.Bir ömür boyu hatırlayacağınız bir şekilde çok özel ve romantik olmasını istiyorsanız birazdan sizlere bununla ilgili tüyolar verecem:tik: Bazen teklif ettiğiniz şekle göre de aldığınız olumlu olumsuz cevap değişebilir ama...
  4. Rüyada evlenme teklifi almak

Rüyada evlenme teklifi almak

rüyada evlilik teklifi almak rüyada evlenme teklifi almak evlenme aldığını görmek rüyada evlenme teklifi, almak, etmek, aldığını görmek, almak ne demek, alma, almak görmek, yapmak, tabirleri burada arkadaşlar Rüyada evlenme teklifi aldığını görmek ya da evlenme teklifini ettiğini görmek ne anlama geliyor; buyrun bu makalemizde tabirini öğrenelim Melek'lerim. Allah (c.c.) tarafından...
  5. Trafikte Evlenme Teklifi Aldım

Trafikte Evlenme Teklifi Aldım

Fulya Zenginer,Fulya Zenginer fotoğrafları ve röportajın devamını burada kızlar Ekranların beğenilen yüzü(çok güzel bir bayan kesinlikle) olan ve kendisini Küçük Kadınlar dizisiden sonra şimdilerde ise Tövbeler Tövbesi ( http://www.meleklermekani.com/reytingli-diziler/184496-tovbeler-tovbesi-dizi-konusu.html )dizisinde ekranlarda gördüğümüz güzel gözlü oyuncu fulya zenginer kendisi ile ilgili...

Sayfayı Paylaş