gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evlenme Teklifi İçin Şarkı öneriniz var mı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Evlenme Teklifi İçin Şarkı önerilerinizi bekliyorum ayşeme evlilik teklifi edeceğim ama biraz utanıyorum ve aslında daha da romantik olsun diye Evlenme Teklifi İçin Şarkılarla ima edebilirim diye düşünüyorum. Sizin öneriniz nedir Evlenme Teklifi İçin Şarkı için?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Evlenme Teklifi İçin Şarkı öneriniz var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenme Teklifi

Evlenme Teklifi

AYNI KIZI SEVEN İKİ GENÇIN HİKAYESİ. SEVDİĞİ KIZDAN AYRILDIĞI İÇİN HEM ÜZÜLEN HEMDE SEVİNEN GENÇ İÇİNDEKİ DUYGULARI AÇIĞA VURAMAZ ÇÜNKÜ ARKADAŞININ SEVDİĞİ KIZDIR. BUYRUN DEVAMINI SİZ OKUYUN... ...... ÇOK ÖZEL BİR EVLENME TEKLİFİ ...... Günlerce, gecelerce hep onu düşünmüştüm. O ise beni sadece bir iş arkadaşı olarak görüyordu. Hatta bir seferinde, kız arkadaşıyla kavga etmiş ve bana cep...
  2. Evlenme teklifleri... :)

Evlenme teklifleri... :)

evlenme teklifleri sözleri evlenme teklifleri Yerinde kölen, yerinde efendin olmak istiyorum Hem efendim hem kölem olur musun? Kızdığımda kaplan, kızdığında süt dökmüş kedin olmak istiyorum Hem kedim hem kaplanım olur musun? Hüzünlüyken müşfik baban, heyecanlıyken ateşli aşığın olmak istiyorum Hem aşığım hem anam olur musun? Küçücük oğlun, gencecik kardeşin olmak istiyorum Hem...
  3. Evlenme Teklifi İçin Yüzük nasıl olmalı

Evlenme Teklifi İçin Yüzük nasıl olmalı

Evlenme Teklifi İçin Yüzük nasıl olmalı yani şöylede diyebiliriz evlilik teklifi yaparken nasıl bir yüzük almalıyım bu konuda bana tüyo verin :)
  4. Tokluk İçin Sahurda Ne Yemeli bir öneriniz var mı?

Tokluk İçin Sahurda Ne Yemeli bir öneriniz var mı?

Selam arkadaşlar acaba gün boyu tok kalmamız için ve oruç tutarken zorlanmamız için Tokluk İçin Sahurda Ne Yemeli bu konuda bir öneriniz ya da bilginiz varsa paylaşın lütfen!
  5. güzel teklif sözleriniz var mı?

güzel teklif sözleriniz var mı?

Ben bir kızı çok beğeniyorum ve ona açılmak istiyorum ama şöyle etkili bir teklif olsun istiyorum.Bana yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş