gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

evlenmee teklifi ama osmanlıca

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Osmanlıca Evlenme Teklifi Gayemiz acizaneyi taciz etmek değil bilakis efkari umumiyede arkadaşlık kurmaktır
    Cevab-ı müspetiniz kalb-i harabımı tamir-i temin edeceğinden,
    desti izdivacınıza a talibim

Kız cevap verir

Mahremi suratınıza silleyi osmaniye
    nakşedersem şayet
    sekteyi kalpten terki hayat eylersiniz..[​IMG][​IMG]

evlenmee teklifi ama osmanlıca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teklif

Teklif

Rüyada bir iş teklifini kabul etmek, rüya sahibinin uzun süredir gerçekleştirmeyi planladığı bir işi gerçekleştireceği anlamına gelir
  2. ewlenme teklifi ama bayagı bir degişik :D

ewlenme teklifi ama bayagı bir degişik :D

Erkek: 'Seninle çıkmaktan bıktım.Artık buna bir son verelim.' Kadın: 'Ayrılmak istediğini hiç fark ettirmemiştin, şaşırdım! ' Erkek: 'Seninle olan herşey çok güzeldi ve hep öyle kalacak.' Kadın: 'Gitmek istiyorsan; elimden hiç bir şey gelmez. Nerede yanlış yaptım acaba, sorun neydi? Erkek: 'Sorun herkesin kendince bir dünyası ve yaşantısının olmasıydı.' Kadın: 'Bu her insanda...
  3. Osmanlıca farsça güzel sözler

Osmanlıca farsça güzel sözler

osmanlıca anlamlı sözler osmanlıca güzel sözler farsça anlamlı kelimeler aşk sözleri Osmanlıca farsça kelimelere şöyle bir baktığımızda bazen tek kelime bile anlamayız oysa Türkçe anlamlarını gördüğünüzde bakın ortaya ne kadar hoş ve anlamlı sözler çıkıyor=) ceb bi bağ kenârında dursa lâle hacil Ki lâlezâr-ı cemâlinde hûr u zârındır (Lale bağ kenarında utangaç dursa şaşılır mı? çünkü o lale...
  4. Osmanlıca nasıl yazılır osmanlıca nasıl okunur?

Osmanlıca nasıl yazılır osmanlıca nasıl okunur?

osmanlıca nedir,osmanlıca nasıl yazılır,osmanlıca nasıl okunur,osmanlıca nasıl öğrenilir,osmanlıca öğrenmenin yolları,osmanlıca alfabe,osmanlıca harfler,osmanlıca öğrenmek,osmanlıca hakkında bilgiler Osmanlıca öğrenmenin en önemli adımı okumayı öğrenmektir. Yazılmasının öğrenilmesi çok detaylı ve akademik bir süreç gerektirir. Osmanlıca okuyabilmek için Arapça ve Farsça dil kalıplarının da...
  5. Osmanlıca nerde öğrenilir?

Osmanlıca nerde öğrenilir?

osmanlıca kursları,osmanlıca öğrenmek istiyorum,osmanlıca öğrenmenin yolları,osmanlıca dersleri,osmanlıca yazma ve okuma hakkında bilgiler Osmanlıca bir bulmaca gibidir. Önce harfler sonra kökler üzerinden gidilir. Öğrenmek isteyenlerin kurallara ve kalıplara hakim olması gerekmektedir. Osmanlıcayı öğrenmek zor değildir ancak biraz vakit alabilir. Osmanlıca öğrenmenin ilk kuralı ve en...

Sayfayı Paylaş