gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Evlenmek için artık.....

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Ben anlamıyorum hatta anlamak dahi istemiyorum.. şu izdivaç programlarını. [​IMG]
    Koskoca kadınlar yada gencecik kızlar daha yaşı 18, 19 evde kaldım hayırlı kısmet bulamadım diye bu programlara katılıyorlar. Katıldıkları yetmiyor gibi birde rezil oluyorlar.En azından bir kısmı için söylüyorum.

Yada şu chet siteleri sevgili koca, kadın bulan siteler.. benmi acaba geri kafalıyım.. devir bu devirmi kabullenmelimi?

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Sparisle koca hayatim iste ne guzel:D:D:D:D

3. sılam_nisa

sılam_nisa Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1.024
    Ödül Puanları:
    113
    canım bu konu bizim toplumumuzun kültürel manada ne denli çarpıtılmış konularla dolmaya başladığını gösteriyor ne yazıkki elden bişi gelmiyo eskiden tvlerde öpüşmek sansürlenirdi şimdi ise neler var ve 60 - 70 yaşında nine diyeceğimiz kişiler evleneceğim diyor ve tezatlığa bak ki 20 yaşındaki kızlarda evleneceğim diye tv çıkıyor mantıklı mı?Kesinlikle rütükte olsam bu programları engellerim ...
    BU KONUYA DEĞİNDİĞİN İÇİN TEŞEKKÜRLER :)

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Vallahi durumlar ortada, bu aslında bizim Türk insanının ne kadar geri olduğunun göstergesi değil mi ? Evlenmek isteyenleri eskiden mahallelerde koca karılar bilirdi bulurdu. Kim kaç yaşında kim bekar kime uyar.

- " Kız Haceeeee gel bi akşama konuşalım seninle o mevzuyu " ile başlayan cümlelerin sonunda kız erkek haydi cumburlop evlendirilirdi. Sonra devir değişti, " Kızım sen yeterki sev, seni çöpçüyle bile evlendiririm " cümleleri türedi ufaktan :) E şimdide Esra Eronla Evlilikler Türedi.

Size birşey deyim mi, aslında oradaki insanların evlilikle ilgili dertleri yok. Tamamen görselde çıkmak için parçalanıyorlar. Saçma saçma şeyler ya. Da, yapacak birşey yok zannediyorum.

5. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    katılıyorumm elifimm sana ya çook saçma sinir oluyorum her kanalda var rezilllik başka bişey değil

6. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Rica ederim canım bunlar gerçekler aynı lale nin dediği gibi siparişe döküldü bu işler
    yok efendim saçı şöyle olsun başı öyle olsun boyu kilosu vs. oldu abla kaç kilo ?
    töbe ya.....

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Vallahi sonuna kadar haklısın ben bir bayan gözüyle böyle düşünüyorum demekki herkez adına bu durum doğru değilmiş. Çok yanlış hareketler hele ki bir bayana yakışmayan cinsten . Kadın dediğin agır olacak herşeyin yerini ve zamanını ayarlayabilecek.Kocakarı diye bir terim var aynen o teyzeler bulurdu önceden kızları yada erkekleri.. şimdi dediğin gibi nesil severek evlenir duruma geldi.. bunlada sınırla kalmadı bakın hale.. yarın öbür gün bu günleride arayacagız.. bunada şükür diyeceğiz bu gidişle...

8. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    cok güzel konuya değindin balım bende bu izdivac içerikli programları sevmiyorum ..bide elektrik alamadım demeleri yok mu onla görüsüyo olmadı hemen ardından sıradaki talip gelsin bu ne hiç oluyo mu ya..

9. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    etrafımdan gidenler bile var sırf ekranda gözükmek için geyik yapmak için çıkıyorlar bazı saf insanlar gerçek niyetli olabilir tabi orasını bilemem..

10. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bencede arkadaşıma katılıyorum şiparişş eş olur mu yaa....

11. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Çok komik diyerek susmak istiyordum aslında.Ama dayanamadım kesinlikle haklısınız meleklerim.Bu nedir ya yok boyu kilosu evi arabası olsun sonra tel gelir : Gelin görüşelim sonra herkes alkışlamaya başlar ne kadar komik değil mi?Bütün kanallarda bu programlar var artık izleyemiyorum tvyi..Daha bilgi içerikli kültürel içerikli belgeseller-programlar olmalı bence.Çok saçma komik..Toplumumuz nereye gidiyor bilmiyorum.Peki ya biz böyle düşünürken neden milyonlarca insan bizim gibi düşünmeyip o programa katılıyor?Aklım almıyor doğrusu.....

Evlenmek için artık..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenmek için evlenmeyin

Evlenmek için evlenmeyin

Yaşınız ilerledi, evde kalmaktan veya çevrenizin size karşı farklı sözler söylemesinden korktuğunuz için evlenmeyin. Erken yaşta birisine aşık oldunuz ,onunla evlenmek için her şeyine katlanmaya razı gibi görünüyorsunuz. Uzmanlar, bu evliliklere umutsuz evlilik olarak bakıyorlar ve uyarıyorlar. Korkudan, güvensizlikten yada evden uzaklaşmak için yapılan evliliklerin...
  2. Bütün çaba evlenmek için

Bütün çaba evlenmek için

hemen evlenmek için dua en kısa zamanda evlenmek için dua en etkili evlilik duası etkili evlilik duası Dünyanın en kilolu adamı Manuel Uribe doğum gününü sevgilisiyle kutladı; yakında evleniyor. Doğum gününü nişanlısının büyük sürprizi ile kutlayan 42 yaşındaki Manuel Uribe evlenme hazırlıkları yapıyor. Damat elbisesi giymek için hergün oturduğu yerden barfiks hareketleri yapmaya devam...
  3. evlenmek isteyenler için dua

evlenmek isteyenler için dua

evlenmek için dua evlenme duası evlenmek için dualar kul in küntüm isteyenler dua Cuma suresi Helalinden evlenmek isteyen kimse 18 defa okursa nasibi açılır.. Bismillâhirrahmânirrahîm (1)Yusebbihu lillâhi mâ fîs semâvâti ve mâ fîl ardıl melikilkuddûsil azîzil hakîm(hakîmi) (2)huvellezî bease fîl ummiyîne resûlen minhum yetlû aleyhim âyâtihî ve yuzekkîhim ve yuallimuhumul kitâbe vel...
  4. Yeter artık evlenmek istiyorum fan club

Yeter artık evlenmek istiyorum fan club

artık evlenmek istiyorum evlenmek istiyorum artık Bu sayfayı bekarlıktan sıkılmış kızlarımıza armağan ediyorum ve başı çekiyorummmm.. Yeterrrrrrrrrrrrrrrrr:horn: Evlenmek istiyorum artık!!!!!ohyandan Görelim başka varmı arkamdan gelen:cheer2::cheer2:
  5. Evlenmek için ideal yaş

Evlenmek için ideal yaş

evlilik Okul, iş, kariyer derken evlilik yaşı git gide yükseliyor...Fakat uzmanlara göre en ideal evlilik yaşı 25 miş kızlar... Medeni Kanun’a göre 18 yaşını doldurmuş herkes evlenebiliyor. Ancak bu yaşlarda, adına evlilik denilen kurumda olması gereken sorumluluk duygusu kolay yakalanamayabiliyor. Şu bir gerçek ki erkeklerin olgunlaşma dönemleri kadınlara göre daha geç oluyor....

Sayfayı Paylaş