gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evlenmek için evlenmeyin

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yaşınız ilerledi, evde kalmaktan veya çevrenizin size karşı farklı sözler söylemesinden korktuğunuz için evlenmeyin. Erken yaşta birisine aşık oldunuz ,onunla evlenmek için her şeyine katlanmaya razı gibi görünüyorsunuz. Uzmanlar, bu evliliklere umutsuz evlilik olarak bakıyorlar ve uyarıyorlar. Korkudan, güvensizlikten yada evden uzaklaşmak için yapılan evliliklerin ömrü uzun vadeli olmuyor..

2. _CeReN_

_CeReN_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Evlenmek için evlenmeyin
    Katılıyorum +1

Evlenmek için evlenmeyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bütün çaba evlenmek için

Bütün çaba evlenmek için

hemen evlenmek için dua en kısa zamanda evlenmek için dua en etkili evlilik duası etkili evlilik duası Dünyanın en kilolu adamı Manuel Uribe doğum gününü sevgilisiyle kutladı; yakında evleniyor. Doğum gününü nişanlısının büyük sürprizi ile kutlayan 42 yaşındaki Manuel Uribe evlenme hazırlıkları yapıyor. Damat elbisesi giymek için hergün oturduğu yerden barfiks hareketleri yapmaya devam...
  2. Komadaki Kadın Evlenmek İçin Uyandırıldı...

Komadaki Kadın Evlenmek İçin Uyandırıldı...

Komadaki Kadın Evlenmek İçin Uyandırıldı... La Repubblica’daki habere göre, 50 yaşlarındaki Giovanna, hepatitin tedavisi mümkün olmayan bir türüne yakalandıktan sonra temmuz ayında acı çekmemesi için kendisini ilaçla komada tutmaya hazırlanan doktorlarına ve akrabalarına son arzusunun evlenmek için uyandırılmak olduğunu söyledi. Evlilik öncesinden bir oğulları bulunan Giovanna ile Enzo’nun,...
  3. evlenmek isteyenler için dua

evlenmek isteyenler için dua

evlenmek için dua evlenme duası evlenmek için dualar kul in küntüm isteyenler dua Cuma suresi Helalinden evlenmek isteyen kimse 18 defa okursa nasibi açılır.. Bismillâhirrahmânirrahîm (1)Yusebbihu lillâhi mâ fîs semâvâti ve mâ fîl ardıl melikilkuddûsil azîzil hakîm(hakîmi) (2)huvellezî bease fîl ummiyîne resûlen minhum yetlû aleyhim âyâtihî ve yuzekkîhim ve yuallimuhumul kitâbe vel...
  4. Evlenmek için artık.....

Evlenmek için artık.....

Ben anlamıyorum hatta anlamak dahi istemiyorum.. şu izdivaç programlarını. Koskoca kadınlar yada gencecik kızlar daha yaşı 18, 19 evde kaldım hayırlı kısmet bulamadım diye bu programlara katılıyorlar. Katıldıkları yetmiyor gibi birde rezil oluyorlar.En azından bir kısmı için söylüyorum. Yada şu chet siteleri sevgili koca, kadın bulan siteler.. benmi acaba geri kafalıyım.. devir bu...
  5. Evlenmek için ideal yaş

Evlenmek için ideal yaş

evlilik Okul, iş, kariyer derken evlilik yaşı git gide yükseliyor...Fakat uzmanlara göre en ideal evlilik yaşı 25 miş kızlar... Medeni Kanun’a göre 18 yaşını doldurmuş herkes evlenebiliyor. Ancak bu yaşlarda, adına evlilik denilen kurumda olması gereken sorumluluk duygusu kolay yakalanamayabiliyor. Şu bir gerçek ki erkeklerin olgunlaşma dönemleri kadınlara göre daha geç oluyor....

Sayfayı Paylaş