gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Evlenmek İçin Nedenlerinizi Yazar mısınız ?

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; evlenmek için nedenleriniz konusu hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, günü zamanı geldiğinde her genç kız (ya da büyük bir çoğunluğu diyelim) gönlüne göre birini bulup evlenmek ister ama mutlu olur ama olamaz, düzen böyledir. Sizlerden isteğimiz evlenme sebeplerini saymanız, diğer toğiğimiz evlenmemek için sebepleriniz kısmına da evlenmeme sebeplerini yazacağız. Bakalım hangi topik daha çok dolacak ? Hadi bakalım parmaklarınıza kuvvet.:D:D

Neden evlenmeliyiz ? :D:D

2. NİLDAĞ

NİLDAĞ Forum Okuru

karşılıklı sevgi saygıyı anlamak için.. hayatı anlamak için.. veee sevdiğimiz adamla olcaksa evliliğimiz mutlu bir yuva kurmak için anne olmak için baba olmak için.. ailelerimize anne baba abi abla dışında onları anneanne dede hala dayı teyze babaanne yapmak için.. çoğalmak için doğa kanunu olduğu için evleniyoruz :D doğru değilmi? her yaşın ayrı bir güzelliği var evlenmenin anne olmanın anneanne olmanın hepsi ayrı güzel :)

TİTAN bunu beğendi.
  3. gülme

gülme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    127
    Ödül Puanları:
    43
    valla ne desem yalan olur tıtanım neden evlenılırkııı sevdığınle hep beraber olmak çocuğunuzun olması ıçın evlenılır omür boyu yalnız kalmamak ıçın ggalıbaa bılmıyomkııhahaha

TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Doğru tespitler elbet, ama bakalım öbür topik ne alemde :D:D

5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    hayalimizin gerceklesmesi icin... ta kücüklükten beri kurariz bu hayalleri beyaz atli prensimizin gelecegin... :D Sevmek cok güzel bir duygu ama sevilmek dahada güzel, o kisiyle bir ömür gecireceksin bebisin olacak, seni hic yalniz birakmiycak. her daim yaninda olacaklar. Kendini yalniz hissetiginde git kocise sokul, o seni sarip sarmalayacak... ne güzel bir his... bence evlenin kizlar... ama erken degil... söyle 25-27 yaslarda evlenin yeter :D:D

6. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sıcacık mutlu bir yuva kim istemez ki? İsteyenler için evlilik şart :D:D

7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

smim ayne 25 27 yaslarında evlılık guzeldır erken evlılıkler toy olunuyo vae tadıda olmuyodur cunku daha cocuksun yanı ben evlenırken 17 yasındaydım cok kucuktum neyse
    benım ıcın evlılık;

ona küstügümde bile onun beni üzdügunde bıle onun kollarında tessellı bulmaktır onun sevgısıyle buyumektır . evlilik herkez kendını hazır hıssedemez bu kaç yasında olursan ol. ama bı an gelır karsına bır adam cıkar ve dersınkı bu adam benım esım

benım ıcın ole baska bı ulkede yasasaydım eısmı yolda gorseydım aynen şunu derdim
    BU ADAM BENİM EŞİM... allah herkeze nasıp etsın

smiley bunu beğendi.
  8. ÖzGüL

ÖzGüL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    599
    Ödül Puanları:
    193
    evliliğe hazır olan bir adamla evliysenız ne mutlu.insan hayatı boyunca mutlu huzurlu oluyo zaten.en umutsuz olduğu anda bile elini tutan ve bianda herşeyi güzelleştiren biri oluyo insanın karşısında.insan hiç yapmayı sevmediği şeyleri bile zevkle yapıyo :) (( mutfaktan nefret eden ben mesela hiç bukadar zevkle yemek yapacağımı tahmin etmezdim )) sevdiğiniz adamdan çocuk sahibi olmakta ayrı bi mutluluk.bence evlılık sultanlık :))

smiley bunu beğendi.
  9. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    aynen mavicim cok güzel anlattin :D

10. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bende yemek felan yapmayi hic sevmezdim simdi kocacigima yemek hazirlarken öyle mutlu oluyorumki helede Ellerine saglik bitanem dediginde tüm yorgunluk gidiyor :D:D

ÖzGüL bunu beğendi.
  11. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
Evlenmek İçin Nedenlerinizi Yazar mısınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlenmek için evlenmeyin

Evlenmek için evlenmeyin

Yaşınız ilerledi, evde kalmaktan veya çevrenizin size karşı farklı sözler söylemesinden korktuğunuz için evlenmeyin. Erken yaşta birisine aşık oldunuz ,onunla evlenmek için her şeyine katlanmaya razı gibi görünüyorsunuz. Uzmanlar, bu evliliklere umutsuz evlilik olarak bakıyorlar ve uyarıyorlar. Korkudan, güvensizlikten yada evden uzaklaşmak için yapılan evliliklerin...
  2. evlenmek isteyenler için dua

evlenmek isteyenler için dua

evlenmek için dua evlenme duası evlenmek için dualar kul in küntüm isteyenler dua Cuma suresi Helalinden evlenmek isteyen kimse 18 defa okursa nasibi açılır.. Bismillâhirrahmânirrahîm (1)Yusebbihu lillâhi mâ fîs semâvâti ve mâ fîl ardıl melikilkuddûsil azîzil hakîm(hakîmi) (2)huvellezî bease fîl ummiyîne resûlen minhum yetlû aleyhim âyâtihî ve yuzekkîhim ve yuallimuhumul kitâbe vel...
  3. Evlenmek için artık.....

Evlenmek için artık.....

Ben anlamıyorum hatta anlamak dahi istemiyorum.. şu izdivaç programlarını. Koskoca kadınlar yada gencecik kızlar daha yaşı 18, 19 evde kaldım hayırlı kısmet bulamadım diye bu programlara katılıyorlar. Katıldıkları yetmiyor gibi birde rezil oluyorlar.En azından bir kısmı için söylüyorum. Yada şu chet siteleri sevgili koca, kadın bulan siteler.. benmi acaba geri kafalıyım.. devir bu...
  4. Evlenmek için ideal yaş

Evlenmek için ideal yaş

evlilik Okul, iş, kariyer derken evlilik yaşı git gide yükseliyor...Fakat uzmanlara göre en ideal evlilik yaşı 25 miş kızlar... Medeni Kanun’a göre 18 yaşını doldurmuş herkes evlenebiliyor. Ancak bu yaşlarda, adına evlilik denilen kurumda olması gereken sorumluluk duygusu kolay yakalanamayabiliyor. Şu bir gerçek ki erkeklerin olgunlaşma dönemleri kadınlara göre daha geç oluyor....
  5. Cuma günü için kutlama mesajları yazar mısınız

Cuma günü için kutlama mesajları yazar mısınız

Gurbetteyim, ailemden uzak çalışıyorum.Cumadan cumaya mutlaka mesaj atarım.Bu cuma da atabilmem için değişik cumna kutlama mesajları rica ediyorum sizden..

Sayfayı Paylaş