gebe
  1. su

su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

evlenmeye karar verdımmmm:)

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında su tarafından paylaşıldı.

karar vermek yetmıyor anladımmmm nasıl bir koltuk takımı alsammm kullanışlıdır köşelii istiyorumm ama kullanışlımı degılmı dıye hep vazgeçıyorum ama cok ısıtyorumm sizce ne yapmayalımm bana yardım edınnn:)melekler

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili su hayırlı olsunn evlenmeye karra vermişsin çeyiz düzüyosun ne güzell sana 2011 koltuk takımı modellerini veriyorum bak çok güzel modelelr varrr
    köşe takımı her eve uymazz iyi düşün bencee köşesi uymayabilirr güzel durmazz
    sana köşe takımı örneklerinide veriyorum hepsine bakk

Köşe Koltuk Takımı Modelleri

3. su

su Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederımmm ablam dusunuyorum ama işin içindne cıkamıyorummmm...koltuk takımları cok guzel bayıldım hepsınee

evlenmeye karar verdımmmm:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ßir Erkeğin Evlenme Kararı

ßir Erkeğin Evlenme Kararı

Arkadaşlar ders alınacak nitelikte bi hikaye Genç bir erkeğin dört kız arkadaşı vardı ve bir türlü hangisiyle evleneceğine karar veremiyordu. En sonunda doğru kararı verebilmek için bir test yapmaya karar verdi. Her birine 1000$ verdi ve "bu parayı istediğiniz gibi harcayın" dedi.. Birinci kız arkadaşı kendisine yeni elbiseler ve ayakkabılar aldı, kuaföre ve güzellik...
  2. Anneciğim, evlenmeye karar verdim

Anneciğim, evlenmeye karar verdim

Genç adam heyecanla eve gelmiş annesinin yanına giderek; "Anneciğim, evlenmeye karar verdim ve hayalimdeki kadını buldum. Ancak senin de aynı fikirde olup olmayacağını merak ediyorum. Eğlence olsun diye yarın sana üç tane hanım arkadaşımı getireceğim. Bakalım hangisi ile evleneceğimi bulabilecek misin?" Anne merakla kabul etmiş, getir bakalım, demiş. Ertesi gün, genç adam...
  3. Evlenmeye karar vermeden önce mutlaka okuyun

Evlenmeye karar vermeden önce mutlaka okuyun

evlenmeye karar vermeden önce Evet evlenecek melek arkadaşlarım biliyoruzki evlilik en önemli en sorumluluk isteyen en zor ve bir o kadar da bir çok güzelliği ve mutluluğu yaşatan bir müessese bu biraz da size bağlı yani kendinizi vezir de edebilirsiniz rezilde:) Bu yazıyı okuyun evlenmeden önce kendinizi tartarak düşünerek evlilik hayatına atılın çünkü bütün melekler mutluluğu hak eder....
  4. Acaba Evlenme Kararım Doğru mu?

Acaba Evlenme Kararım Doğru mu?

pembe panjur evlilik pembe panjur arkadaşlık sitesi üyelik iptali nasıl yapılır üyelik iptali evlenmek için doğru insan mı KARARSIZ VE KAFASI KARIŞIK İNSANLAR KENDİLERİNE BU SORULARI SORARLAR Neden bu kararı aldığınız da çok önemli 1. Gerçekten sevdiğiniz için mi? 2. Egolarınızı tamamen dışarıda bırakabildiniz mi? 3. Evde kaldım psikolojisi barındırmadığınızdan emin misiniz ? 4. Karşı...
  5. Evlenmeye karar verenler için öneriler

Evlenmeye karar verenler için öneriler

Son 10 yıl içerisinde yapılan araştırmalar, evliliklerinin % 50 sinin ilk 5 yıl içerisinde bittiğini, ilk 1 senede biten evliliklerin ise giderek arttığını gösteriyor. İşte uzmanından evlilik öncesi öneriler... Kimileri evlilik için aşkın yeterli olduğunu savunurken, kimileri aslında mutlu evliliklerin sırrının eş ile iyi iletişim içinde olmak olduğunu savunuyor. Aileniz size eş seçmede en...

Sayfayı Paylaş