gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Evlenmeyi düşünmediğini söyleyen tarkan spermlerini dondurtacak

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Tarkan, 'Uzun bir süre daha baba olmam. Çünkü istemiyorum. Bu arada bir hastalık geçirirsem diye de korkuyorum. En sağlıklı olduğum şu dönemde spermlerimi dondurtup, saklatmaya karar verdim. Bu işlem Türkiye'de yasal olmadığı için Amerika'da yapılacak' dedi.
    GECCE

Evlenmeyi düşünmediğini söyleyen tarkan spermlerini dondurtacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tarkan - Bounce

Tarkan - Bounce

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. yalan söyleyeni nasıl anlarız?

yalan söyleyeni nasıl anlarız?

bir metnin hikaye olduğunu nasıl anlarız birinin yalan söylediğini nasıl anlarız erkeklerin yalan söylediğini yalanı söyleyeni ABD’li hipnoterapist David J. Lieberman, “Size Kimse Yalan Söyleyemez” adlı kitabında, kandırılanlar için “Yalan dedektörü” olmanın ipuçlarını veriyor Klinik psikoloji alanında dünyaca tanınan ve kısa süreli terapide devrim niteliği taşıyan ’Nöro Dinamik Analiz’in...
  3. Yalan Söyleyen Çocuklar - Yalanın Anatomisi

Yalan Söyleyen Çocuklar - Yalanın Anatomisi

Öncelikle yanıma gelen bir kaç ilköğretim öğrencisiyle yaptığım görüşme sonrası aldığım notları size aktarıyorum: Yalanın bir kaç faydası !!! * İnsanı vicdan azabından çabuk öldürür. * Sizi tedirgin yapar, beyninizi sürekli meşgul eder, bilgisayar gibi sık sık "reset"lemek zorunda kalırsınız. * Başınız belaya girer. * Çekirge bir sıçrar, 2 sıçrar. * İnsanların size olan...
  4. Şarkı söyleyen atlar

Şarkı söyleyen atlar

şarkı söyleyen atlar http://svt.se/hogafflahage/hogafflaHage_site/Kor/hestekor.swf Atların üstünü tek tıklayın:D Bekleyin açılıyo
  5. evlenme

evlenme

bebeğim nasıl olacak kocam kim olaca ve adı ne çocuklarımın adı ne olacak

Sayfayı Paylaş