gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Evler çiçek açıyor

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Bahara uygun dekorasyon örnekleri Çiçekli ev dekorasyonu
    Yaz geldi meleklerim. Her yerde çiçek açtı. Bu çiçekleri evinizde de açtırmak istiyorsanız buyrun size yaza uygun dekorasyon örnekleri. çiçekli duvar kağıdı modelleri kullanılarak evlerde çiçek açtırılmış.

Evler çiçek açıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evde  çiçekler

Evde çiçekler

ev çiçekleri ev çiçeklerinin isimleri çiçekleri ve isimleri çiçek Eve ruh katan çiçeklerinizi evinizin hangi bölümlerinde ve nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız bu fikirleri dikkate alın! - Bir köşeye atmış olduğunuz dededen kalma eskileri değerlendirin. Eski testiler, antika çaydanlıklar, klasik semaverler hatta kırık toprak testiler çiçekler ile buluştuğunda satın alamayacağınız birer...
  2. Evlerinize çiçekler..

Evlerinize çiçekler..

Evleriniz için dekoratif çiçekler melişler beğeneceğinizi umuyorum.. İster masanıza ister dekor amaçlı evinizin bir köşesine , ister canlı ister yapma ..
  3. Kuru dallar çiçek açıyor

Kuru dallar çiçek açıyor

Meleklerim boş durmuyoruz tabiki evimizi süslemeye devam ediyoruz. Malzemelerini bulmak ve yapmak çok kolay. Ortaya çıkan ise dekoratif bir vazoyla birlikte kullanıdığında çok şık. İhtiyacımız olan malzemeler - Kırmızı karton kağıt - kalem - makas - kuru dal -yapıştıcı Gelelim yapılışına - Kartonumuzdan bir kare kesiyoruz. - kesilen karenin ortasına kalemle spiral çiziyoruz. -...
  4. Balkonlar Çiçek Açıyor

Balkonlar Çiçek Açıyor

Saksı modelleri Balkon saksısı Baharın geldiğinin en büyük belirtisi rengarenk, mis mis çiçekler. Bende balkonumu çiçeklendirmek istiyorum.Saksı arayışlarına girdim. Ve balkon demirlerine asılan saksıyı çok beğendim. Saksıları temin ettikten sonra, çiçek tohumu da almak lazım. Sadece çiçek değil, nane, dereotu da ekmeyi düşünüyorum.Zaten ikisini de az az kullanıyorum, pazardan aldıklarımı...
  5. Duvarlarımız çiçek açıyor

Duvarlarımız çiçek açıyor

Duvar vazoları Vazo modelleri biribirnden güzel vazo modelleri var. Vazoları genelde masa üstüne, sehpa ortasına kokuyoruz. Ben vazom biraz büyük olduğu için salonda duvar ünitesinin yanında duruyor. Ama bu vazolar duvarda duruyor. bu dekoratif vazoları çok beğendim, duvar da harika bir dekor oluştururlar.

Sayfayı Paylaş