gebe
  1. rutin

rutin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evlerden Biri 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında rutin tarafından paylaşıldı.

Evlerden Biri 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Tanıtım Fragmanı

Sana Bir Sır Vereceğim Dizisi Tanıtım Fragmanı

sana bir sır vereceğim dizisi sana bir sır vereceğim dizi fragmanı Sevgili melekler, Fox Tvnin yeni sezon dizilerinden birisi Sana Bir Sır Vereceğim çok yakında başlıyor. Başrollerinde Murat Han ve Esra Ronabar'ı izleyeceğimiz dizinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı... http://www.youtube.com/watch?v=0eV2zioEJJo&feature=player_embedded
  2. Aldırma Gönül Dizisi 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı

Aldırma Gönül Dizisi 1. Bölüm Tanıtım Fragmanı

aldırma gönül dizisi aldırma gönül fragman aldırma gönül 1.bölüm Sevgili melekler, oyuncu kadrosu ve konusu hakkında daha önce bilgiler verdiğimiz, Atv'nin yeni sezon komedi dizisi Aldırma Gönül'ün ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. İşte ilk bölümün tanıtımının yapıldığı Aldırma Gönül ilk fragmanı.. http://www.youtube.com/watch?v=PtfC2I1Wlwk
  3. Çalıkuşu Dizisi 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı

Çalıkuşu Dizisi 1.Bölüm Tanıtım Fragmanı

çalıkuşu dizisi, çalıkuşu dizi fragmanı, çalıkuşu 1.bölüm fragmanı Sevgili melekler, başlamasınae az bir zaman kala Çalıkuşu dizisinin yeni tanıtım fragmanı da yayınlandı. Reşat Nuri Güntekin'in aynı adlı romanından televizyona uyarlanan Çalıkuşu dizisinin başrollerinde Fahriye Evcen ve Burak Özçivit rol alacaklar. İşte dizinin son yayınlanan fragmanı... [media]
  4. "Ne Güzel Evim" Programı Tanıtım Fragmanı

"Ne Güzel Evim" Programı Tanıtım Fragmanı

ne güzel evim, ne güzel evim programı, ne güzel evim fragmanı Sevgili melekler, salonunuz, çocuk odanız, mutfağınız ya da yatak odanız artık size sıkıcı ve sıradan mı gelmeye başladı? Hayatınızda hoş bir değişiklik yapmak, evinize ayrı bir hava katmak mı istiyorsanız? O halde mimar Efe Kısakürek'in bilgileri ve Melike Emiroğlu'nun sunumuyla Star Tv'de yayınlanacak olan Ne Güzel Evim'e...
  5. "Nihat Doğan'ın Evi" Tanıtım Fragmanı

"Nihat Doğan'ın Evi" Tanıtım Fragmanı

nihat doğanın evi, nihat doğanın evi tanıtımı, nihat doğanıon tanıtım fragmanı Sevgili melekler, Doğan Holding'in web portalı NETD ile anlaşan ve evinde yapılacak çekimlerle oluşan program "Nihat Doğan'ın Evi" nde yer alacak olan Doğan'ın bu programının tanıtım fragmanı yayınlandı.. [media]

Sayfayı Paylaş