gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Evlerden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak acaba bilen var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

fragmanlarından gördüğüm kadarıyla izlenmeye değer bir dizi olacak evlerden biri dizisi oyuncularda güzel peki ya Evlerden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak işte bunu merak ediyorum:S

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Orhan Kemal'in eseri olan Evlerden Biri dizisi ağustos ayında Star Tv ekranlarında başlıyor.
    Dizinin başrollerinde Özgür Çevik, Ceyda Ateş, Barış Aytaç, Şemsi İnkaya ve Mehtap Bayrı olacak. Farklı görüş ve fikir ayrılıklarının çözülmenin eşiğine getirdiği aileler ve muhteşem bir aşk hikayesi… Hayata bambaşka pencerelerden bakan, farklı kutuplardaki aileler ve mantığın duygularla savaşında ortaya çıkan inanılmaz tablo… Evlerden Biri, hayatın içinde sıkışmış evlerden sadece birine zoom yaparak, günümüzde milyonlarca evde yaşananlara da ayna tutmuş olacak.

Evlerden Biri Dizisi Ne Zaman Başlayacak acaba bilen var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sünnetin Yararları Nedir acaba bilen var mı

Sünnetin Yararları Nedir acaba bilen var mı

Sünnet olmanın yararları ve faydaları birde önemi nelerdir yaz aylarında herkes sünnet diye tutturuyor ama erkenden yapsak dahamı yararlı olur çocuk kaç yaşında ise sünneti yapmak gerekiyor ? İdeal yaşı nedir bu sünnetin.
  2. iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak acaba bilen var mı

iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak acaba bilen var mı

selam millet acaba aranızda iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak bilen var mı ya çok merak ediyorum iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak diye lütfen biliyorsanız bana yazın kardeşler:)
  3. Ne Zamana Kadar Nafaka Ödenir acaba bilen var mı

Ne Zamana Kadar Nafaka Ödenir acaba bilen var mı

Selam hanımlar öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar diliyor ve sizden Ne Zamana Kadar Nafaka Ödenir diye bu konuda bilgi rica ediyorum. Şimdiden vereceğiniz bilgiler için çok tşk ederim.
  4. Adaptasyon Nedir acaba bilen var mı burada

Adaptasyon Nedir acaba bilen var mı burada

Kızlar ben Adaptasyon Nedir gerçekten merak ediyorum acaba aranızda Adaptasyon Nedir bilen var mı? Adaptasyon Nedir ne demektir bilen bir arkadaşım varsa bana yazsın da öğrenim bende:)
  5. Liselerde e kayıt sistemi ne zaman başlıyor acaba bilen var mı

Liselerde e kayıt sistemi ne zaman başlıyor acaba bilen var mı

selam arkadaşlar size bir sorum olacak acaba aranızda Liselerde e kayıt sistemi ne zaman başlıyor bilen var mı? Liselerde e kayıt sistemi ne zaman başlıyor biliyorsanız lütfen bana yazın

Sayfayı Paylaş