gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

Evlerimizdeki sinekler kışın nereye gidiyor?

Konu, 'En İlginç Bilgiler' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Evlerimizdeki sinekler kışın nereye gidiyor?
    Sineklerin her türü kışın ortadan kaybolur. Havaların ısınmasıyla birlikte ansızın ortaya çıkarlar. Sinekler ısıya
    karşı çok hassastır. Güneş bulutun arkasına girdiği zaman oluşan ısı düşmesinden etkilenirler. Kış günlerinde yaşama şansları yoktur. Ölmeden önce yumurtalarını toprağa veya kuytuya gömerler. Lavra ve yumurtalar soğuktan etkilenmez. Yaz sıcakları başlayınca yumurtalar çatlar ve yine sinekli günler başlar.

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Evlerimizdeki sinekler kışın nereye gidiyor?
    pıs sınekler..nefret edıyorum yaaaa...onalr yuzunden kapı pencere acamıyorum aksamları

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ayy sunlara bak yhaa bide tükenmemek icin yumurtalarını basımısa musallat edip gidiolarr hele uyurknn sabaha karsıı intihar etmek istedim anlar oldu yhaa ne lanet seyler töbe yarabbim:D:D

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

nefret ediyorum sineklerden ve onların çıkardığı vızzzzzzzzz sesinden :D:D

5. güneş2

güneş2 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Nefret ediyorum

Evlerimizdeki sinekler kışın nereye gidiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu Adam nereye gidiyor...

Bu Adam nereye gidiyor...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gençlik nereye gidiyor?

Gençlik nereye gidiyor?

gençlik iyiye gidiyor gençlik kötüye gidiyor GENÇLİK NEREYE GİDİYOR? Alıntıdır arkadaşlar site de yeni oldugum için ve konuyu nereye eklıyecegımı bılmedıgım ıcın buraya ekledım yanlısım varsa çok çok özür
  3. evlerimizdeki sinekler kışın nereye gidiyorlar?

evlerimizdeki sinekler kışın nereye gidiyorlar?

Sineklerin her türü kışın ortadan kaybolur. Havaların ısınmasıyla birlikte de aniden ortaya çıkıverirler. Yazın karasinekler gece gündüz evlerimizin baş köşesinde dolanırlarken sivrisinekler gündüzleri ortada görünmezler. Acaba mesai saatlerinin dışında ne yaparlar? Sinekler, böcekler uyurlar mı? Sinekler ısıya çok hassastırlar. Güneş bir bulutun arkasına girdiğinde oluşan sıcaklık...
  4. Evlerimizdeki Sinekler Kışın Nereye Gidiyorlar?

Evlerimizdeki Sinekler Kışın Nereye Gidiyorlar?

raid gece gündüz reklamı böcekler,sinek,at sineği hakkında bilgiler,sinekler kışın nerede kalır,sineklerin yaşamı,böcek türleri,sinekler nasıl yaşar,ne ile beslenirler. Sineklerin her türü kışın ortadan kaybolur. Havaların ısınmasıyla birlikte de aniden ortaya çıkıverirler. Yazın karasinekler gece gündüz evlerimizin baş köşesinde dolanırlarken sivrisinekler gündüzleri ortada...
  5. Borsa nereye gidiyor?

Borsa nereye gidiyor?

Dolar euro aldı başını gidiyor, altın desen perişan. Ekonomimiz nasıl düzelecek

Sayfayı Paylaş