gebe
  1. PerSem

PerSem Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evlerimize hayat veren perdeler...

Konu, 'Çöplük' kısmında PerSem tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Evlerimize hayat veren perdeler... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Abajura hayat veren eller...

Abajura hayat veren eller...

Abajura hayat veren eller... Öğretmenlik yaparken ani bir kararla profesyonel olarak abajur şapkası üretmeye başlayan Zeki Akkuş, mesleğinin inceliklerini ve ustalık yolunda nasıl ilerlediğini bu ayki House Beautiful dergisine anlattı. 1979'dan bu yana profesyonel olarak Şişhane'deki eski binaların birinde bulunan atölyesinde abajur şapkası üreten Zeki Akkuş, deneme yanılma yoluyla öğrendiği...
  2. Hayatiniza yön veren sözler

Hayatiniza yön veren sözler

Geçmişte söylenen sözler gelecekle ilgili kararlar sırasında yardımcı olur. İşte hayata yön veren sözler.. "30 yılımı kadın ruhunu araştırmakla geçirdsim, ancak hala cevabını bulamadım. Cevaplanması gereken büyük soru şu; "Bir kadın ne ister?" - Sigmund Freud "Deneyimlerimden öğrendiğim şu ki, mutluluklarımızın ya da hayal kırıklıklarımızın şu anki yaşadıklarımıza bir...
  3. perdelerle kır evi havası..

perdelerle kır evi havası..

perdeyi mutlaka kullanıyoruz evimizde tabi herkesin dekorasyon anlayışı ve tarzı farklı şimdi son zamanlardaki modelleri bir kenara bırakıp biraz eskiye dönmek ister misiniz? isteyenler vardır diye düşündüm :) ve çok şirin perdeleri sizlerle paylasmak iştedim böyle perdeler babaannemin evinde vardı sizde kır evi havası katmak iştiyorsanız kullanabilirsinmiz......
  4. Evimin Perdelerini Değiştireceğim Birillant Perdeyi öneriyor musunuz ?

Evimin Perdelerini Değiştireceğim Birillant Perdeyi öneriyor musunuz ?

Kızlar brillant marka perde modelimi alayım, taç perde mi taktırayım, karar veremedim. Hangi Perde Modelleri ? Sizce en kalitelisi hangisi melekler brillant perde miiii yoksa taç perde mi hangisini taktıralım birde hangi renkleri kullanıyorsunuz teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş