gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

evlerinin önü boyalı direk günümüze göre

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Sokağında lambaları yanıyor, Vergi bize ciğerlerim kanıyor Beni gören zengin olmuş sanıyor,
    Ölürüm de kurtulamam vergiden

Aman bir odada yok isen,tey tey tey
    Açıp israf,açıp israf eyleme,
    Aman hava henüz kararmadıysa,
    yakıp viran,yakıp viran eyleme eyleme eyleme.
    Aman sebze meyve alamazsan,aalamazsan,tabi tabi yaşa yaşa,
    Yükünü enflasyona yükleme yükleme yükleme yükleme [​IMG]

Evlerinin önü elektrik direk
    Yerden yere vurdun sen beni felek
    Karanlığa dayanamaz bu yürek
    Ölürüm de kurtulamam vergiden..[​IMG][​IMG]

alıntıdır

evlerinin önü boyalı direk günümüze göre konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Direk

Direk

Din ve önderle tabir edilir. Gökten inen direk adil yöneticiye, Direkle birini dövmek ona zarar vermeye, direkle dövülmek bir sıkıntıya düşmeye, Direğe yaslanmak yaşlı bir kadınla evlenmeye, Direk güvenilir insana, çocuğa, mala, babaya, eşe yahut ortağa,, Direğin eğilmesi yahut devrilmesi emre itaat etmemeye, kendi bildiğini okumaya, Direğin kuyuya atılması, gömülmesi yahut göğe yükselmesi, o...
  2. Evlerinin Önü Boyalı Direk - Akor

Evlerinin Önü Boyalı Direk - Akor

Em Dm Evlerinde lambaları yanıyor F Em Göz göz olmuş ciğerlerim kanıyor Am Dm Beni gören deli olmuş sanıyor F Em Ölürüm de ayrılmam yar senden Em Aman bir bahçaya giremezsen Am Dm/f/dm Em Durup seyran durup seyran eyleme eyleme eyleme eyleme Em Aman bir binayı yapamazsan Am...
  3. Öykü & Berk - Evlerinin Önü Boyalı Direk (akor)

Öykü & Berk - Evlerinin Önü Boyalı Direk (akor)

evlerinin önü boyalı direk akor Evlerinin önü boyalı direk Em Dm Evlerinde lambaları yanıyor F Em Göz göz olmuş ciğerlerim kanıyor Am Dm Beni gören deli olmuş sanıyor F Em Ölürüm de ayrılmam yar senden Em Aman bir bahçaya giremezsen Am Dm/f/dm Em Durup seyran durup seyran eyleme eyleme eyleme eyleme Em Aman bir binayı yapamazsan Am Dm/f/dm Em Yıkıp viran eyleme eyleme eyleme eyleme...

Sayfayı Paylaş