gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Evleriniz çiçek açsın

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Çiçekli dekroasyon örnekleri Çiçek desenli ev dekorasyonu
    Bu yıl coutry çok moda. Country tarzında çiçekli kumaş çok yaygın. Çiçek kumaşlı koltuklar ve uyumlu perdeler ile sıcak bir görüntü yakalamak mümkün. Bu çiçek temalı dekorasyon örnekleri de hoş olmuş meleklerim.

Evleriniz çiçek açsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçekleriniz açsın

çiçekleriniz açsın

 Çiçekleriniz için: Haşladığınız yumurtanın suyunu saksıya dökün.
  2. Boyun büktüğünde kınalı bir çiçek düşer mi acı can evine?

Boyun büktüğünde kınalı bir çiçek düşer mi acı can evine?

Işığını yitirmiş bir yıldız olsam gökyüzünde beni arar mısın? Dizlerimin üstüne yığılıp kaldığımda üzülür müsün? Kaldırır mısın tökezlenip düştüğümde? Gelip sarılır mısın boynuma? Alır mısın koynuna üşüdüğümde? Yaralarımı bağlar mısın? Oturup benimle ağlar mısın? Rengini yitirmiş bir gül olsam eline alıp koklar mısın? Okşar mısın ılık nefesinle? Bir öpücük kondurur musun...
  3. Çiçek Arajmanları İle Baharda Evinizde Çiçek Açsın

Çiçek Arajmanları İle Baharda Evinizde Çiçek Açsın

Bahar ayında evlerimize uygulayacağımız, görüntüde zengin parada ucuz, tam bahar havasını yansıtan arajmanlardan yapalım ne dersiniz ? Bunlar için sizlere bir kaç örnek vermek istiyorum. Aralarından bir tanesini seveceğiniz ve uygulayacağınıza eminim.
  4. English home perdeleri ile eviniz çiçek açsın meleklerim

English home perdeleri ile eviniz çiçek açsın meleklerim

English home perde modelleri 2012 English home ürünleri English home'un kendine has bir tarzı var. Daha çok country tarzı evlere hitap ediyor bence. Çiçekli kumaşlar koleksiyonunda fazlaca yer tutuyor. English home perde modellerini gerçekten beğendim. Özellikle perde aksesuarlarında kullanışan güller gerçekten çok şık duruyor.

Sayfayı Paylaş