gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Evli adam...

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

Akşamdan kalma adam, büyük bir başağrısı ile sabah uyanmış. Zorlukla gözlerini açıp, yerinden doğrularak, şöyle bir etrafına bakınmış. Komodinin üstünde bir bardak su ve iki aspirin duruyor. Yatağın ayakucundaki sandalyede elbiseleri temiz ve ütülenmiş. Aspirinleri içerken, komodindeki not dikkatini çekmiş;

"Sevgilim, günaydın. Kahvaltın mutfakta. Ben alışverişe çıkıyorum, erken dönerim. Seni seviyorum".

Kalkıp, giyinmiş ve kahvaltı için mutfağa gitmiş. Bakmış oğlu oturmuş, kahvaltı ediyor. Masada da kendi servisi ve gazeteleri duruyor.

Oturmuş, kahvaltısına başlamış ve oğluna sormuş;

- Evlat, dün gece ne oldu, biliyor musun?
    - Evet, dün gece saat 3'ü geçiyordu, sarhoş olarak eve geldiğinde. Önce koridordaki sandalyeyi devirdin, ardından kustun, daha sonra da odanın kapısına kafanı çarptın, bir gözün morardı.

Adam, şaşırmış vaziyette:

- Anlayamadım. O zaman niye herşey temiz, kahvaltı hazır ve gazetem alınmış?

- Onu mu soruyorsun. Annem seni sürükleyerek yatak odasına götürüp, pantalonunu çıkarmaya çalıştığında, "Bayan, beni yalnız bırakın, ben evli bir adamım" dedin.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Evli adam...
    ahhhhhhhhhhh canımmmmmmmm :D

Evli adam... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evli olmak...

Evli olmak...

rüyada evli olmak ruyada evli olmak rüyada olduğunu görmek evlenmiş olduğunu görmek oldugunu Evli bir çiftin ilk günki konuşmaları: > > >Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! > > >Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? > > >Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! > > >Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın? > > >Damat: Taaaabiki. > >...
  2. Adam

Adam

rüyada kardan adam görmek melek gören falda kardan Bakınız; Erkek.Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir...
  3. evli bir adamı seviyorum.

evli bir adamı seviyorum.

evli dediysem öyle karısıyla beraber yaşayan ve onunla isteyerek evlenen birisini kastetmiyorum. evlenmişler 2,5 yıl evvel ama 2. aylarından beri farklı şehirlerde yaşıyorlar. biz onunla bir sitede tanıştık. hani derler ya vuruldum. sanırım ben çarpıldım. o benim eksik yanımdı. 1 hafta yine öyle msnden konuşmaya devam ettik. sonra bana, sana daha fazla kötülük edemem dedi ve evli olduğunu...
  4. evli bi adamı sevmek suçlumuyum...

evli bi adamı sevmek suçlumuyum...

önce kendimi anlatayımmm. ben işyerinde o kadar sade bi insandım ki. insanların beni fark etmemesi için elimden geleni yapan biriydim. bi zamanlar işte. çok sade giyinen çok bol giyinen hatta kendine hiç bakmayan birisiydim. çünkü çalıştığım insanlar .çoğu erkek ve evli olmalarından kaynaklıyıdı ayrıca ağır bi depresyondan çıkmanın verdiği izleri taşıyan salak bir kızım işte.. geçen sene bir...

Sayfayı Paylaş