Evli bayanların yapması gerekenler:)))

Yahu ben bu siteyi inceleyen hanımlardan birinin eşiyim. Hiç biriniz sigaradan nefret eden, üsteik avcı burnuna sahip olduğu için hiçbir kokuyu atlamayan bir adamın, karısı sigara içiyorsa ne yapmalı diye ne soran var ve ne de bunun yanıtını veren, varsa yoksa yemek nasıl olsun, makyaj nasıl olsun mumlar ne renk olsun...
Biriniz karıma sigarayı bıraktırabilir mi acaba. Yoksa cidden ben O'nu bırakabilirim.

Yahu ben bu siteyi inceleyen hanımlardan birinin eşiyim. Hiç biriniz sigaradan nefret eden, üsteik avcı burnuna sahip olduğu için hiçbir kokuyu atlamayan bir adamın, karısı sigara içiyorsa ne yapmalı diye ne soran var ve ne de bunun yanıtını veren, varsa yoksa yemek nasıl olsun, makyaj nasıl olsun mumlar ne renk olsun...
Biriniz karıma sigarayı bıraktırabilir mi acaba. Yoksa cidden ben O'nu bırakabilirim.
sayın koca neden işin kolayını düşünüyorsunuz onu boşayacam diye kolayca yazmışınız . bence işe onunla ciddi ve caydırıcı bir şekilde konuşun bir sürü doğal ilaçlar var yada haplar var bunları deneyin daha olmadı pisikolojik destek deneyin her yolu deneyin işte boşanmayı en sona bırakın yuva kurmak çok zor o sigara içiyor diye boşucam diyorsunuz ya başkasını aldınızda 4
4lükmü olacak acaba .......................... hiç sanmam

merhaba sevgili eşim

az önce her zaman incelediğim siteye tekrar girdim ve bi mesaj gördüm..hemen anladım sen olduğunu..demek sigara içiyorum diye beni boşayacaksın..defalarca gitmek istedim neden bırakmadın?daha evleneli dört ay oldu ve evliliğimizin ikinci haftasında beni aldattın..bunları neden yazmadın acaba?evet ben sigara içiyorum..ama sen o kadar bencilsin ki sigarayı sağlığım için değil de kokudan rahatsız oluyosun diye bırakayım istiyosun..sen merak etme bir gün gelecek ben seni boşayacağım..ha şimdi gitmek istersen sana sadece güle güle derim bir de kapıyı gösteririm..oldu mu canım?

Geri