gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Evli bir çiftin ilk günkü konuşmaları:

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

evlenen çiftlere güzel sözler evli ciftlere güzel sözler bir çiftin ilk günki konuşmaları evli bir çiftin ilk günki konuşmaları Evli bir çiftin ilk günkü konuşmaları: :sinir: Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!!
    Gelin: Senden ayrılmamı ister misin?
    Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme!
    Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın?
    Damat: Taaaabiki.
    Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün?
    Damat: Tabiki hayır.
    Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin?
    Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne.
    Gelin: Peki bana bir gün vuracakmısın?
    Damat: Asla! Ben o tür erkeklerden değilim.
    Gelin: Sana güvenebilir miyim?
    Damat: Evet.
    Gelin: AŞKIM.

Ve aradan bir sene geçtikten sonra yine aralarında aynı söyleşi döner ancak ters bir şekilde ( Metni aşağıdan yukarıya okuyun!):dil:

2. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Evli bir çiftin ilk günkü konuşmaları:
    güleyimmi ağlayımmı bilemedimb buna yaaikisinide birden yapim bari :cry::hhh: süperdi canım tşkler paylaşımın için..:D::D

3. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Evli bir çiftin ilk günkü konuşmaları:

Rica ederim cnm.. ben çok gülmüştüm::))

Evli bir çiftin ilk günkü konuşmaları: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Çiftin Ayrılık Mektupları..

Bir Çiftin Ayrılık Mektupları..

Sevgili eşime, 7 senelik evliliğimizde sana iyi bir eş olmaya çalıştım ve zannedersem de oldum, ama hiçbir zaman senden bunun karşılığını görmedim. Hele şu son iki hafta benim için bir cehennemden farksızdı. Bugün Patronun beni arayıp senin bugün işten ayrıldığını söylediğinde bu artık bardağı taşıran son damla olmuştu. geçen hafta eve geldiğinde, ne saçlarımdaki değişikliğin ne de...
  2. bir çiftin günlügü

bir çiftin günlügü

BİR ÇİFTİN GÜNLÜĞÜKadının Günlüğü Bugün üç yıl bitti. Onun karşısına gelinlikle çıktığım günkü kadar mutluyum. Tanrım, onu ne kadar seviyorum. Mükemmel bir erkek,cazibeli, yakışıklı, anlayışlı,sevecen, her şey var. Bugün Cumartesi,bıraktım arkadaşlarıyla eğlensin. En sevdiği yemek olan pastırmalı Kurufasulye ile pilav yapıyorum. Pişti, demleniyor.Banyo yaptım, en sevdiği kıyafeti...
  3. evli çiftin ilk günkü konusmaları

evli çiftin ilk günkü konusmaları

Evli bir çiftin ilk günki konuşmaları: Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın? Damat: Taaaabiki. Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün? Damat: Tabiki hayır. Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin? Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne. Gelin: Peki bana bir gün vuracakmısın? Damat: Asla!...
  4. uzun süreli ilişkileri ilk günkü heycanına döndürmek???

uzun süreli ilişkileri ilk günkü heycanına döndürmek???

selam arkadaşlar daha yeni katıldım aranıza hemen bi hışım derdimi paylaşim dedim... uzun süreli bi ilişkim var benim 1,5 seneden fazla.ama malum ilk günkü gibi değil herşey.... sizce heycanı arttırmak ilişkimize can katmak için neler yapmalıyımm
  5. Kot Pantolonlarınızın İlk Günkü Gibi Kalması İçin...

Kot Pantolonlarınızın İlk Günkü Gibi Kalması İçin...

kot pantolon nasıl yıkanır kot pantolon nasıl yıkanmalı Sevgili melekler, hepimizin gardrobunda en çok bulunan parçaların başında gelen kot pantolonların aldığınız günkü gibi yepyeni kalmasını istemez misiniz? Kim istemez ki? İlk günkü rengini ve yeniliğini kaybetmemiş kot pantolonlar için onları özenle yıkamanız ve şimdi vereceğimiz püf noktaları uygulamanız yeterli... Kotlarınızı...

Sayfayı Paylaş