gebe
  1. yağmur_damlası

yağmur_damlası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Evli Biriyle Birlikteyim Diye İş Vermiyorlar...

Konu, 'Magazin' kısmında yağmur_damlası tarafından paylaşıldı.

Evli Biriyle Birlikteyim Diye İş Vermiyorlar...
    Deniz Seki sonunda isyan etti: Benimki dünyada 5 milyar kez yaşanmış ve yaşanacak bir olay. Bu yüzden bana TV’de iş vermiyorlar ama Hüsnü’ye jüri üyeliği yaptırıyorlar. Bu nasıl bir çifte standart!
    Hüsnü Şenlendirici’den ayrıldığı haberiyle tekrar gündeme gelen Deniz Seki Vatan'a konuştu. Ayrılık haberini kesin bir dille yalanlayan Seki, telefonda “son kez konuşuyorum” diyerek içini döktü:
    * Çifte standart var
    TV için program teklifi getiriyorlar konuşuyorum, toplantı yapıyorum. Program kanala gidince “Yok Deniz Seki evli bir adamla birlikte olmaz, bizim yayın politikamıza ters” diyorlar. O zaman Hüsnü de jüri üyeliği yapıyor. Ne demek bu şimdi? Ben mi buldum Hüsnü’yü. Erkek egemen toplumda bu nasıl bir çifte standart. Evli adamla birlikte olduğum için kanalın yayın politikasına ters geliyormuşum. Herkesin geçmişinde bir şeyler yok mu? Yerimde başkası olsa işime zarar veriyor diye ilişkisini de sonlandırır ama o kadar karaktersiz değilim. İlişkim yüzünden televizyondan para kazanamıyorum.
    * Beni taşlayacaklar
    Bana Hüsnü ile birlikte reklam filmi teklifi geldi, yapmadım. O iki çocuğu düşünüp yapmadım. Bu ilişkide sanki her şeyin sorumlusu ve suçlusu benmişim gibi ceza ödüyorum. Bunun sebebi sırf dürüst olduğum için. Bu ilişki uğruna kariyerimi bile ikinci plana attım. İnsani duygularıma yenik düştüm. Ama hep suçlandım, neredeyse taşlayacaklar beni.
    * Müziğimi soran yok
    Harika bir albüm yaptım, ama bu albümü konuşamıyorum bile. Kim müzikten kazandığını müziğe yatırıyor? Millet kazandığını gayri menkule yatırıyor. Ben evimi bile yeni aldım. Sürekli özel hayatımla ilgili soru geliyor. Sanki müzik yapan değil de sadece sorunlu aşk yaşayan biriyim. Ben o ruhun içinden çıkan şeylerle şarkı yapıyorum. O ruhu kirletecek hiçbir şey yapmam. Sevgim Hüsnü’ye karşı bitse niye devam edeyim, manyak mıyım?
    * Eve kapanacağım
    Özel hayatımla ilgili hiçbir haberin içinde olmak istemiyorum. Hatta bunun için sosyal hayatımızdan fedakarlık edip eve kapanacağız. Hüsnü de benimle aynı fikirde. 11 Kasım’da o mahkeme sonuçlanacak. Sonuca göre ne yapmam gerektiğine ya da ne yapmamız gerektiğine o zaman karar vereceğiz.

Evli Biriyle Birlikteyim Diye İş Vermiyorlar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ayak alfabesi diye bir şey duydunuz mu? İşte böyle birşey

Ayak alfabesi diye bir şey duydunuz mu? İşte böyle birşey

mu alfabesi alfabe çeşitleri dilsizler alfabesi dilsiz dilsizlerin Böyle bir resme rastladım ama ne kadar gerçektir bilemiyorum. Google'da bir arama yaptım, bu alfabe ile ilgili bir bilgi çıkmadı. Ama resimdeki figürler bana gerçekçi geldi. Duyan, bilgisi olan varsa paylaşsın...
  2. Yeni evli bir çift

Yeni evli bir çift

evli çifte güzel sözler yeni evli çifte güzel sözler Bu güzel ve espirili yazıyo okuyunca gülmekten kırıldım ve duygulandım da.Ah biz kadınlar.Yokmu bizim şu yargısız infaz yapmamız.Bir tek erkeklere yapmıyoruz hem cinslerimize de yapıyoruz.İşte aşşağıda ki güzel yazı da bunun bir belgesi.Buyrun okuyun bence sizde benim gibi çok beğeneceksiniz...:):) Genç çift yeni evlerine...
  3. İşinizle mi evlisiniz , eşinizle mi ???

İşinizle mi evlisiniz , eşinizle mi ???

Mesai saatleri dışındaki boş vaktinizin çoğunu yine işiniz için mi harcıyorsunuz? Bu durumda iş yaşantınız özel hayatınızı etkilemeye başlar ve aysberg haline gelen yoğunluk nedeniyle stres altında kalırsınız. Sadece iş yükünüz değil, işteki kötü durumların psikolojik yansımaları da özel yaşamınızı etkiler. Bir süre sonra iş yaşamınız evliliğinizi veya ilişkilerinizi bitirebilir. İş Stresi...
  4. tipik bir evli çift

tipik bir evli çift

Memeler ADAM- Sevgilim bugunlerde cikabilecek miyiz? Hayir hazirlanman birkac yil daha surecekse bu kiyafetlerle cikmayalim. KADIN- Neden? ADAM- Moda degisecek hayatim... Ya da en azindan mevsim degisecek, yazlik kiyafetlerle usumeyelim diyorum. KADIN- Abartma. ADAM- Sen de abartma. Bir bucuk saattir portmantonun aynasinda kendimi seyrediyorum ve sıkıldım. KADIN- Bir de benim durumumu...
  5. Bekar Bayanlar Neden Evli Erkeklerle Birlikte Olur?

Bekar Bayanlar Neden Evli Erkeklerle Birlikte Olur?

bekar bayanlar evli erkekle birlikte olmak Son yıllarda özellikle büyük şehirlerde bekar bayanların evli erkeklerle ilişki yaşamalarında patlama varmış arkadaşlar... Gerçi bana göre bu olay oldu bitti var ama belkide artık aleni bir şekilde yaşanıp gözler önüne geldiğinden bizlerde görebiliyoruz.Mutlaka hepimizin çevresinde bu tür olayları duyanlar ve belkide en yakınımızın yaşadığı olaylar...

Sayfayı Paylaş