gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

evli çiftin ilk günkü konusmaları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Evli bir çiftin ilk günki konuşmaları: Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! Gelin: Senden ayrılmamı ister misin?
    Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme!
    Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın?
    Damat: Taaaabiki.
    Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün?
    Damat: Tabiki hayır.
    Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin?
    Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne.
    Gelin: Peki bana bir gün vuracakmısın?
    Damat: Asla! Ben o tür erkeklerden değilim.
    Gelin: Sana güvenebilir miyim?
    Damat: Evet.
    Gelin: AŞKIM.

Ve aradan bir sene geçtikten sonra yine aralarında aynı söyleşi
    döner..
    (Aynı Metni aşağıdan yukarıya okuyun!)
    İşte hazin son... [​IMG]

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: evli çiftin ilk günkü konusmaları
    canıım süpersiin yafffffff......erkekler böyledir yaaa

evli çiftin ilk günkü konusmaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Konusma Testi...

Konusma Testi...

Sokratın konuşma test'i Bir gün bir tanıdık büyük filozafa rastladı ve dedi ki, "Arkadaşınla ilgili ne duyduğumu biliyor musun ?" Bir dakika bekle diye cevap verdi Sokrat. Bana birşey söylemeden evvel senin küçük bir testten geçmeni istiyorum... Buna Üçlü Filtre Testi deniyor. " Üçlü Filtre ?" " Dogru, " diye devam etti Sokrat. Benimle arkadaşım hakkında...
  2. Evli bir çiftin ilk günkü konuşmaları:

Evli bir çiftin ilk günkü konuşmaları:

evlenen çiftlere güzel sözler evli ciftlere güzel sözler bir çiftin ilk günki konuşmaları evli bir çiftin ilk günki konuşmaları Evli bir çiftin ilk günkü konuşmaları: :sinir: Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın? Damat: Taaaabiki. Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün? Damat:...
  3. uzun süreli ilişkileri ilk günkü heycanına döndürmek???

uzun süreli ilişkileri ilk günkü heycanına döndürmek???

selam arkadaşlar daha yeni katıldım aranıza hemen bi hışım derdimi paylaşim dedim... uzun süreli bi ilişkim var benim 1,5 seneden fazla.ama malum ilk günkü gibi değil herşey.... sizce heycanı arttırmak ilişkimize can katmak için neler yapmalıyımm
  4. Tuba Büyüküstün-Onur Saylak Çifti İkizlerinin İlk Tatili.....

Tuba Büyüküstün-Onur Saylak Çifti İkizlerinin İlk Tatili.....

Tuba Büyüküstün-Onur Saylak İkizleri Tuba Büyüküstün İkizlerinin İlk Tatili Tuba Büyüksütün Ve Onur Saylak Çiftinin yakın zamanda ikizleri olmuştu...Alışverişe çıktıkları zamanda haberini yayınlamıştık....İşte şimdide onlarla ilk tatillerinin haberini sunuyoruz sizlere... İkizlerin İlk Tatili Tuba Büyüküstün-Onur Saylak çifti, ocak ayında dünyaya gelen ikiz bebekleriyle birlikte...
  5. Kot Pantolonlarınızın İlk Günkü Gibi Kalması İçin...

Kot Pantolonlarınızın İlk Günkü Gibi Kalması İçin...

kot pantolon nasıl yıkanır kot pantolon nasıl yıkanmalı Sevgili melekler, hepimizin gardrobunda en çok bulunan parçaların başında gelen kot pantolonların aldığınız günkü gibi yepyeni kalmasını istemez misiniz? Kim istemez ki? İlk günkü rengini ve yeniliğini kaybetmemiş kot pantolonlar için onları özenle yıkamanız ve şimdi vereceğimiz püf noktaları uygulamanız yeterli... Kotlarınızı...

Sayfayı Paylaş