Evli Erkek Daha Etkileyici Ve Çekici

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
Evli Erkek Daha Etkileyici Ve Çekici
çekici erkek resimleri çekici erkek fotoları etkileyici resimleri aynı fotoları en
Biz bayanlar her zaman zor olanlardan çok etkileniriz.Ne olursa olsun başarmak için yapmayacağımız çılgınlık yoktur.Bunu erkeklerden etkinirkende yaşarız.Sevgilisi olan ya da evli olan erkekler hep daha fazla dikkatimizi çeker.Onu erkileyebilmek, kazanabilmek için türlü türlü işlere kalkışırız.
Bu durumu Oklahoma üniversitesi araştırmış ve kadınların elde edilmesi imkansız ve ya çok zor olan erkeklerden etkilendiğini kanıtlamış.Bu duruma ise ilğinç fakat "Angelina Jolie" sendromu adını vermişler.

evli-erkek-7928.jpg

ABD'de bulunan Oklahoma Üniversitesi'nde yapılan araştırmaya göre, kadınlar "zor veya elde edilmesi imkansız" erkeklerden daha fazla hoşlanıyor. Uzmanlar buna "Angelina Jolie sendromu" adını verdi.

Erkekler için ise, bir kadının "evli ya da bekar" olması farketmiyor.

Oklahoma Üniversitesi tarafından yapılan araştırmaya yaklaşık 500 kadın katıldı. İki gruba ayrılan kadınlara aynı erkeklerin fotoğrafları verildi. Bir gruba baktıkları fotoğraflardaki erkeklerin evli olduğu, diğerlerine de bekar olduğu söylendi.

Araştırmanın sonucuna göre, ortalama bir erkek "bekar" olduğu söylendiğinde kadınların yüzde 60'ı tarafından beğenildi. Ancak bu erkeğin evli olduğu açıklandığında, bu kez kadınların yüzde 90'ı aynı erkeği çekici bulduklarını açıkladı.

Uzmanlara göre, kadınların evli erkeklerin peşinde koşmasının nedeni tamamen evrimsel. Buna göre eğer bir erkek bir kadın tarafından "seçilmişse" diğer kadınlar, bu erkekte "bir şey" olduğunu düşünüyor. Bir kadının bir erkeği seçmesi, diğer kadınlardan tarafından "Bu erkek bekarlardan daha değerli" hissi yaratıyor.

Peki erkekler için aynı durum geçerli mi onlarda evli veya sevgilisi olan bayanlardan hoşlanıyor mu derseniz? Onlar için hiç farketmiyor, bayanın evli ve ya bekar olması.

Aslında benim nacizane fikrimce, erkek - kadın fark etmiyor. Kişi eğer ki hayatından memnun değilse, mutlu değilse, mutluluğu başka yerlerde arıyor. Bu arayışı kendi bile bilmiyor, tamamen bilinçaltından kaynaklı bir arayış. Ve bu arayış süresince karşısına bir başka kişiye ait, bir başka kişiyi mutlu eden, güçlü ve sağlam bir kişiyi bulunca ona tutulup kalıyor.

Elbette ki bu hoş bir durum değildir fakat kişi buna karşı koyacak gücü bulsa zaten, kendini bir acıdan, başka bir acıya sürüklemez. (Evli ve bekar aşk ilişkileri için geçerli bu)

Evlilikte mutsuzluk ve ardı arkası gelmeyen sorunlar, evliliği yıkmaya yetiyorda artıyor, bu problemlere rağmen süren evlilikler ise temelde yıkılmış olup, görsellikte evlilik oyununa dönüyor. Kaldı ki evlilik oyunu, yıkılan bir evliliğin acısından daha büyük, kişiler önce kendilerini, sonrada eşlerini kandırıyor. Kişinin kendisini kandırması, kendisini aldatmasının acısı tarif edilemezdir heralde...

Ben evli değilim, fakat evlilik üzerine açtığım konular, yaptığım konu yorumları sayesinde biliyorum ki evlilik saygı, sevgi ve herşeyden önce anlayış ister. Evlilikte tamir olayına inanmıyorum ben. Dedim ya evli değilim ''Bekara karı boşamak kolay'' demişler:)

Sevgilerimle:)
RüYaM

Biz bayanlar her zaman zor olanlardan çok etkileniriz.Ne olursa olsun başarmak için yapmayacağımız çılgınlık yoktur.Bunu erkeklerden etkinirkende yaşarız.Sevgilisi olan ya da evli olan erkekler hep daha fazla dikkatimizi çeker.Onu erkileyebilmek, kazanabilmek için türlü türlü işlere kalkışırız

buna asla ama asla katılmıyorum!!!!
bence her kadın böyle değildir....bunu kendini bilmeyen allah korkusu olmayan gurursuz kadınlar yapar...kendini bilen gururlu namuslu bir kadın kimsenin hayatını kend mutluluğu için yıkmaya kalkışmaz...ne olursa olsun..ister aşkından gebersin(aşk denebilirse tabii)asla başka birine ait olana göz dikmez.....mutluluğu aşkıbaşka yerlerde de bulabilir

Geri