gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Evli kadın hayatını zindan etti

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Televizyon kanalındaki arkadaşlık ilanıyla tanıştı. Kadın evli çıktı. Hayatı karardı.. Televizyon kanalındaki arkadaş ilanıyla tanıştığı 3 çocuk annesi kadının evinde kocasına yakalanan, kocayı bıçakla yaraladığı iddiasıyla yargılanan kişi 16 yıl 3 ay hapse mahkum edildi.
    Samsun 1. Ağır Ceza Mahkemesindeki duruşmada, yaklaşık 8 ay önce, Hasköy Mahallesi’nde, bir televizyon kanalında yayınlanan arkadaş ilanıyla tanıştığı 3 çocuk annesi Güler D’nin eşi Recep D’yi bıçakla yaralamaktan "öldürmeye teşebbüs" iddiasıyla tutuklanan Zeki Yüzügülen (27) ile olayı azmettirdiği öne sürülen Güler D’nin yargılanmasına devam edildi.

Güler D. ile mağdur Recep D’nin katılmadığı duruşmada sanık Yüzügülen, yaralama iddiasını kabul etmedi.

Gaziantep’te yaşadığını, olaydan 10 ay önce Güler D. ile bir televizyon kanalında yayınlanan arkadaş ilanı sayesinde tanıştığını ifade eden sanık Zeki Yüzügülen, Güler D’nin daveti üzerine Samsun’a gelerek, evine gittiğini öne sürdü.

Güler D’nin evinde buluştuklarını belirten Yüzügülen, daha sonra aynı binadaki boş bir daireye çıktıklarını, o sırada Güler D’nin kocasının geldiğini ifade ederek, "Bana evli olduğunu söylememişti. Bilseydim gitmezdim. Kocasının elinde bıçak vardı, üzerime saldırdı" dedi.

Mahkeme heyeti, sanık Zeki Yüzügülen’i "kasten adam öldürmeye teşebbüs" ve "konut dokunulmazlığını ihlal" suçlarından toplam 16 yıl 3 ay hapse mahkum etti, azmettirme iddiasıyla yargılanan Güler D’nin beraatini kararlaştırdı.

internethaber

Evli kadın hayatını zindan etti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evli kadın dondurmayı nasıl yer

Evli kadın dondurmayı nasıl yer

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından önerilen 100 seçme eser arasında bulunan ilköğretim kitaplarına tavsiye edilen bilmece kitabı tepkilere neden oldu. Kitabın 9. sayfasında "Evli kadınlar dondurmayı nasil yer" bilmecesi tepkilere neden oldu. Hürriyet
  2. zindan

zindan

Bakınız; Hapishane.Çok güvendiğiniz bir işte hayal kırıklığına uğrayacaksınız demektir. Çok güvendiğiniz bir işte hayal kırıklığına uğrayacaksınız demektir. Sıkıntıdır.Rüyada zindan görmek, ömür kisaligina, salgin hastaliga, büyük bir felakete delalet eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada zindana girmek veya görmek, üzüntü, keder, zarar ve ziyana isarettir.Zindan rüyaları genellikle...
  3. “köle hayatı” yaşatıyor! Tom, katıe’ye hayatı nasıl zindan etti?

“köle hayatı” yaşatıyor! Tom, katıe’ye hayatı nasıl zindan etti?

katie holmes hayatı P { margin: 0px; } İki yıl önce İtalya'da peri masalı gibi bir düğünle dünyaevine giren Katie Holmes ve Tom Cruise arasında sular hiç durulmuyor. Küçük kızları Suri'yle birlikte mutlulukları pekişen çift, son zamanlarda gergin zamanlar da yaşıyor. GÜCÜ ÜSTÜNDE Cruise'la evlendikten sonra hayatı tümüyle değişen Holmes, attığı her adımı Tom Cruise'a soruyor. Kariyeri de...
  4. Afgan kadınının hayatı ''zindan''

Afgan kadınının hayatı ''zindan''

afgan kadınlarının giydiği afganistan kıyafetleri afgan kıyafetleri afganistan kadınları kadınları AFGAN KADINININ HAYATI ''ZİNDAN'' Afganistan'da kökten dinci hükümetin iktidara gelmesiyle birlikte Eylül 1992'de başkentin büyük parkında "İslam'a uygun davranışlarda bulunmadıkları için" toplu idamlar gerçekleştirildi. Bu tarihlerde Afganistan kadını da bütün haklarını kaybetti. Oy...
  5. Evli erkeğin duasına karşılık evli kadın duası

Evli erkeğin duasına karşılık evli kadın duası

Evli erkeğin duasına karşılık evli kadın duası :D:D EVLi KADIN DUASI Allahim lutfen bana; Deniz kadar etkileyici bakislari olan ve yakisikli (Aliye), Ferit kadar kibar ve olgun (Bir Dilim Ask), Selim kadar zeki ve zengin (Bir istanbul Masali), Baran kadar karizmatik (Haziran Gecesi), Cem kadar sadik ve eglenceli (Avrupa Yakasi), Polat kadar guclu (Kurtlar Vadisi) Mithat kadar becerikli...

Sayfayı Paylaş