gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Evli olmak... :)

Konu, 'Çöplük' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Evli olmak... :)

:bounce:bende bekar kalıyım o zaman:bounce:

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

kızlar evlılık kadar guzel ne var dunyada..sız bence bekar kalmayın:):):):):):) buarada zuhahahhahahahaha:)

4. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

ama burda öyle yazmiyoooooooo ;) ;)

5. DAMLA

DAMLA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

AAAAAAAAevlilik gibi güzel bişi var mı ya....

6. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Evli bir insan olarak diyorum ki asıl özgürlük evlilikte bence, doğru insanın yanınızda olması koşuluyla elbette...

Karşınızdaki insan sizi taşıyabilecek, değerinizi bilecek, sizi anlayabilecek ve herşeyden önemlisi size olan saygısını hayatının en ön tarafına koyabilecek biri olmadığı sürece ne flörtte, ne ilişkide ne de evlilikte mutlu olabilirsiniz...

Muhtemelen karısından veya kocasından ya da genel olarak yaptığı yanlış evlilikten pişman olan bir arkadaşımız yapmış bu karikatürleri, eğlenceli ama herkes için gerçeği yansıtmıyor ;)

7. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

ben yorum yapmiyayım en iyisi:hhh:

Evli olmak... :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evli olmak...

Evli olmak...

rüyada evli olmak ruyada evli olmak rüyada olduğunu görmek evlenmiş olduğunu görmek oldugunu Evli bir çiftin ilk günki konuşmaları: > > >Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! > > >Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? > > >Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! > > >Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın? > > >Damat: Taaaabiki. > >...
  2. evli olmak

evli olmak

Reduced: 53% of original size [ 960 x 720 ] - Click to view full image Reduced: 53% of original size [ 960 x 720 ] - Click to view full image Reduced: 53% of original size [ 960 x 720 ] - Click to view full image Reduced: 53% of original size [ 960 x 720 ] - Click to view full image Reduced: 53% of original size [ 960 x 720 ] - Click to view full image Reduced: 53% of...
  3. evliler odası

evliler odası

bir erkeğe kendini nasıl sevdirirsin erkeğe kendini nasıl sevdirirsin Baktım bekarlar odası var..Niye biz evlilerin de odası olmasın dedim...Bu odada evliliğe dair herşeyi paylaşabiliriz...Çoluk çocuk,eş,kayınvalidelerimizi,eltilerimizi,görümcelerimizi çekiştirebilirizhahaha Mekanın bütün evli meleklerini odamıza bekliyoruz:dil:
  4. evlilerden nasihatler

evlilerden nasihatler

melişler ben 19 yaşındayım ve bekarım evlilik konusunda tecrübeli bacılarımdan nasihatler bekliyorum evlilikle ilgili her konu da olabilir nişanlılık da önemli....... paylaşımlarınızı bekliyorum lütfen

Sayfayı Paylaş