gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Evli spikerin paşa ile yasak aşkı internete düştü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

spiker ebru gül Karadeniz TV'de spikerlik yapan Ebru Gül'ün, emekli paşa ile olan yasak aşkının kaydı internete düştü. Emeklilik kararı şok etkisi yaratan Korgeneral Metin Yavuz Yalçın, "emekli olurken kitap yazıp, televizyonlara çıkmayacağım" dedi; ama bu kez internete düştü. Paşanın ses kayıtlarında bir TV spikeriyle yaşadığı aşkın izleri var.

Kocaeli Muhabere Hizmet Destek Eğitim Komutanlığı görevinden emekliye ayrılan Korgeneral Metin Yavuz Yalçın'ın istifasının ardındaki sır perdesi bloga düştü. İsmi açıklanmayan bir blog yazarı, Metin Yavuz Yalçın'ın, TV spikeri Ebru Gül ile olan telefon konuşmalarını yayınladı.

Yavuz'u rakip general yaktı!

Korgeneral Metin Yavuz YALÇIN, ilerlemiş yaşına rağmen otuz yaşına yeni basan bir evli kadına sırılsıklam aşık olmuş ve işin garip yanı bu aşkına karşılık ta bulmuştu. İkili uygun zaman ve zeminlerde aşklarının alevini söndürüyorlardı. Ta ki bu ilişki Yalçın Paşa’nın rakibi olan diğer bir korgeneralin kulağına ulaşana dek. Bu korgeneral Yalçın’ın ilişkisini ortaya çıkarmak için devletin resmi istihbarat kuruşlarını da devreye sokarak Yalçın ve sevgilisini takibe aldırdı.

Resim ve ses kayıtları eline ulaştığında Yalçın Paşa’ya bir aracı vasıtasıyla mesaj gönderen korgeneral, Yalçın paşaya emekli olmaması durumunda bu kayıtları medyaya dağıtacağı tehdidinde bulundu. Yalçın Paşa’nın fazla bir seçeneği yoktu. Bir tarafta mesleği ve bir tarafta da ailesinin şerefi vardı. Daha önce Genelkurmay Harekat Başkanlığı ve 5. Kolordu komutanlığı yapan Paşa şerefini lekelemek yerine parlak kariyerine veda etmeyi tercih etti.

gazeteciler.com

Evli spikerin paşa ile yasak aşkı internete düştü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. spikerler!

spikerler!

bagiriyorummm haykiriyorummm hatta sevincten cildiriyorummmm` ercan taner, galatasaray-leeds united maci bitisi `hami dandi`ye dan diye cakti` umit aktan, dundee united vs. trabzon macinda hami`nin golunden sonra umit aktan, grasshopers - galatasaray macinda : `gollerimizi hagi ile arif atti sayin seyirciler. bu tablo bana buyuk turk bestecisi haci arif bey`i hatirlatiyor nedense.` `zaten...
  2. Nalan - Kim Yasaklar Bu Aşkı

Nalan - Kim Yasaklar Bu Aşkı

Ben yıllara esir olmuşum Ben sevdaya tutsağım ben yarab Ben yıllara zincir vurmuşum Bu sevdaya yanmışım ben eyvah Sar beni aşk dalgalandıkça Sev diye sormam sevdanla oldukça Tut elimi için kaynadıkça Al işte bedenim senin yaşadıkça Kimi yasaklar bu aşkı kime yasaklar Sevdalar aşk olur büyür feryatlar Kimi yasaklar bu aşkı nedir günahlar Al çekinme senin bu yanan dudaklar Kimi yasaklar bu...
  3. Yasak Düş(tüm)

Yasak Düş(tüm)

Yasak Düş(tüm) her şey bir garip bugün sen garip ben garip kafesteki kuş,sofradaki aş garip birşeyler var yolunda olmayan biliyorum ama neee..? sen mutlu ben umutlu ama birşeyler var bir korku var yüreğimde ılık esen bu rüzgar içimi donduruyor bir sessizlik var ikimizdede fırtına öncesi gibi umutluyum ama huzurlu değil bugün yada yarın birşeyler olacak biliyorum ve ayrılık gelecek gel yanıma...
  4. Acun Ilıcalı'dan YAsak Aşkı Şeyma'ya Twitter Yasağı....

Acun Ilıcalı'dan YAsak Aşkı Şeyma'ya Twitter Yasağı....

Acun Ilıcalı Yasak Aşkı Acun Ilıcalıdan Yasak Aşka Yasak Herşey Acun Ilıcalı nın eşi aldatıldığını söyleyerek başlamıştı....Acun da az değilmiş yani demek geliyor içimden...:) Senin çoluğun var çocuğun var güzel bir eşin var neyine gerek başka bir sevgili falan filan :S Pöff bu erkekleri anlamıyorum..Neyse biz haberimize bakalım....Peki bu Acun Ilıcalı'nın yasak aşkı şeyme kim......
  5. İpad İle İnternete Bağlanmak isteyenler buraya

İpad İle İnternete Bağlanmak isteyenler buraya

İpad İle İnternete Nasıl Bağlanabilirim İpad İnternete Bağlanma Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/228039-ipad-mini-ozellikleri-hakkinda-bilgiler.html sunmuştuk. Bu yazımızda ise İpadla internete nasıl bağlanabilirim diyen tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz içinb, İpad internete bağlanma...

Sayfayı Paylaş