evliler odası

Hoşgeldiniz evli meleklerim...E ee ne anlatsak şimdi...Evliler,dökülün bakalım...orkide senin engin tecrübelerinize ihtiyacımız var ...Anlat gı hahaha

Pelinim bacım orki bi anlatırsa olay olur şok geçirir millet bence site rtük tarafından kapatılabilir de yani bilemiyorum :DHala anlatması konusunda ısrarcı mısısın hahaha :D

Pelinim bacım orki bi anlatırsa olay olur şok geçirir millet bence site rtük tarafından kapatılabilir de yani bilemiyorum :DHala anlatması konusunda ısrarcı mısısın hahaha :D
Yok vazgeçtim...Orkide den pratik ev işlerinden falan anlatsın...Odamız daha yeni...Tadını çıkartmadan kapanmasın bariii:piha:
Ben başlayım o zaman...Evliler evlilik nasıl gidiyor?
Beni sorarsanız yeni evli gbiyim hahaha

Ben zaten yeni evliyim(derken kasımda bir sene dolacak) iyi gidiyor daha alışamadım şahsen :DYani sanki evli değilim de evlcilik oynuyorum öyle bi his içindeyim hahaha

Ben zaten yeni evliyim(derken kasımda bir sene dolacak) iyi gidiyor daha alışamadım şahsen :DYani sanki evli değilim de evlcilik oynuyorum öyle bi his içindeyim hahaha
İlk yıllar öyle oluyor...Rüya gibi geçiyor...Oyun gibi...
Çocuklar olunca işin ciddiyetini anlıyorsun hahaha
Yaşa Hayalciğim çocuğun olmadan evliliğinn tadını çıkar.
Biz de 1,5 yıl çocuk yapmadık kafamıza göre takıldık
Şimdi çocuklar hayatımızı yönlendiriyor:piha:

İlk yıllar öyle oluyor...Rüya gibi geçiyor...Oyun gibi...
Çocuklar olunca işin ciddiyetini anlıyorsun hahaha
Yaşa Hayalciğim çocuğun olmadan evliliğinn tadını çıkar.
Biz de 1,5 yıl çocuk yapmadık kafamıza göre takıldık
Şimdi çocuklar hayatımızı yönlendiriyor:piha:
Demi ya çocuk olunca öyle .Ben daha kendim çocuğum yaa heşeye zırlıyorum.:cry: Bi de çocuğum olsa düşünsene çocuk altına yapıo o zırlıyo ben zırlıyorum o zırlıyo ben daha beter zırlıyorum.:dil::dil::dil:Nasıl olur bilmem valla :DAllah kocişime sabır versin.... :asskim:

e kızlar temizlik bittimi ya akşama ne yemek yapacaksınız bakim bana kopya verin daha adını koymadımda yemeğimin:D::D

ooo mawi adminim ben bitirdim temizliğimi yemeğe gelince valla benim de hiç bir fikrim yok ama canım sıcak bi çorba istiyo onu kesin yapcam galiba ama ne çorbası sanırım kaşık börek çorbası uzun zamandır yapmadım ,yanına da bazlama yapabilirim patatesli kocişi,m ne zamandır istiyodu.Şimdi pelin bunu görürse güler bana hahaha

hayal sıcak bazlamadan banada göder içine tulum peyniri bide terayağla yağlıcan üfff müthiş olur:D

tamam adminim göndereyim ama o kadar yolda nasıl sıcak kalcak bilemedim :DEvet peynirle de süper oluyo ama patatesli de ayrı bi güzel oluyo patatesli acılıcana ohhh :D tereyağsız olmaz tabi sıcakken sürcen üstüne aka aka eriycek :D

Geri