evliler odası

Bu ne hız adminim...Tebrikler...Biz tembel çıktık ya...oğlum bu yıl 6.sınıfa başlıyor.98 Aralık doğumlu hemde...Siz bayağı hızlısınız ya da biz yavaşız hahaha

Son düzenleme:
ee soyadımız çabuk şekerim:D:D:D

Benim de oğlum 6.cı sınıfa başlıyor oda Kasım doğumlu küçük te anaokuluna başlıyor yine inş bu sene artık biraz nefes alabilecem sonunda şu sıralar kendimle ilgili kurs bakıyorum ama öyle dikiş nakış değil hiç anlamam becerememde:D

Ekseri folklor ağırlıklı olacak hem spor hemde zaten oynamayı çok severim normaldede güzel oynarım ama özellikle yöresel halayları usulünce oynamak adına böyle bir kurs bakıyorum umarım bulurum iyi de stres attırır insana:tik:

Tabi çocuklar okula başlayınca elin boşalacak değil mi?
6.sınıf daha özen isteyen bir sınıf...
O yüzden oğlumla daha çok ilgilenmem şart..
Eve gelecek kimse yok,kendi başının çaresine bakacak
Sabah 6.20 de servisi geliyor
7 de ders başlıyor
Ben 11 de kızımı kreşe bıralıp okula geçiyorum.
Oğlan 12 de eve
Haftada 2 gün dersane
Akşamları onun ödevleri,ev işi yemek
Ayy şimdiden bunaldım yaahahaha

anammmmmmmmmmmmm anacan fırsat buldum demek ben dökülürsem sizi rtük kapatır he hahahahahahaha delüler az dökülürüm gı bende nolcek yaw hım herkez ewliliğinden söz etmiş mawi adminimle aynı sene ewlenmişiz fekat benim kız 10 yasında olmasıylan beraber küçükte 3 yasında vede okul açılıo yandık bende tecrübelilerden oluyum galiba anam size ne diyem yaw msn de yetmedi çettede yetmedi bide burda anlatıyık bitmez bu yaw nerde bu dewlet nerde bu millet nerde bu sadmin nerde yaw hahahahahaha

zeytinyagli_yaprak_sarma.JPG

Kızlar size sarma yaptım mmm gece gece iyi gider :D

kul.jpeg

Börek de yaptım..

cay2.jpg

çay da yaptım yin garii :D

anammmmmmmmmmmmmm sarma var ben dayanaman yawbbide peynirli börek öldürecenmi beni şiştim yaw deli karı seni be yapmam lazıjm heman hahahahahahahahahahahaha ellerine sağlık yafrim hamaratım benim :meçhul:

Ellerine saglik,ne guzel olmuslar,sagol canim.
Bende uc senelik evliyim,cocugumuz daha yok,olanlarin Allah bagislasin,olmayanlarada hayirlisini versin. Evlilik simdi cok iyi gidiyor,bebek istiyorum sadece.

Melekler,ben bundan 4 ay oncesine kadar kaynanamla ayi evde olmasamda cok yakin oturuyordum ayni binada yani.Simdi tasindik is melesi vs sebeplerden.Su anda daha az gorusebiliyoruz,bayramda gittigimde resmen ozlendigimi hissettim,biraz ayri olmak ise yariyor.Araya ozlem giriyor.Eskiden her seyim batardi simdi boyle bir sorun kalmadi.Bu konuda dusuncesi olanlari beklerim.

Geri