gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evliliğimde herşeyi ben mi düşünmek zorundayım ?!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ne olur bana bir akıl verin.Yoksa siz de mi benim gibisiniz, bari onu söyleyin ! Minik oğlumun tüm ihtiyacını ben bilecem ve aldıracam. Evim faturalarını ben takip edecem, otomatik ödemeleri ben kontrol edecem. Evin yemeği ihtiyacı hep ben bilip tedarik edecem ya da ettirecem. Tamirat işlerini ben halledecem ya da ettirecem ya da dırdır edecem eşim yapacak. Temizlikçi işlerini, oğlumun dr kontrollerini hep ben bilip, hatırlatacam.

Ama yeter artık ben de çalışıyorum ben de insanım.Birgüne birgün eşim bana sen yoruluyorsun bir işin sorumluluğunu da ben alayım demiyor, bir işin ucundan tutayım demiyor. Hep ben hep ben , imdat ya imdat!

ARZUZU bunu beğendi.
  2. ARZUZU

ARZUZU Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    345
    Ödül Puanları:
    63
    Valla okurkenn aynı ben bırı benden bahsedıyor dedım acıkcasıııı artık kaldıramıyorummm

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

peki ne olacak benim bu halim :((

canelif bunu beğendi.
  4. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    maleseffffff,canim kadinsin bikere

evliliğimde herşeyi ben mi düşünmek zorundayım ?! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlİlİkte Mutlu Olmasi Zor Tİpler

Evlİlİkte Mutlu Olmasi Zor Tİpler

EVLİLİKTE MUTLU OLMASI ZOR TİPLER -Hep fedâkârlık bekleyen, kendisi fedâkârlıkta bulunmaya hiç yanaşmayan, -Küçük şeylerle mutlu olamayan, -Herşeyi tenkid edenler (eleştiren), -Nimeti, iyilik ve güzelliği fark etmeyenler, -Başkalarını suçlayıp duran, ama kendi eksiklerini görmeyen, -Didaktik (buyurucu, öğretici) üslupla konuşan, -Beklentilerini, imkânlarına göre düzenleyemeyen, -Tebrik ve...
  2. Aşk herşeyi affeder mi?

Aşk herşeyi affeder mi?

Neden hep yanlış insanlara aşık oluruz? Yanlış insanlara aşık oluyoruz çünkü kafamızın içinde "doğru insan" diye bir kavram var. Zihnimizde belli ölçülerden, daha doğrusu kalıplardan meydana gelen bir şema oluşturuyoruz. Durmadan hayatımızın erkeğini arıyoruz ve onu bulma konusunda oldukça sabırsız davranıyoruz. Ayrıca kabul edin ki, aşk söz konusu olduğunda yasakların ve engellerin...
  3. Olumlu düşünmek evlilikte stresi engelliyor

Olumlu düşünmek evlilikte stresi engelliyor

Gelin ve damat adayları evlilik süreci içinde genelde strese girer. Bunun çözümü ise olumlu düşünmek… Evlilik kararı, evlenme zamanına kadar geçecek süre ve yapılacak hazırlıklar; gelin ve damat adaylarında strese sebep olur. Anadolu Sağlık Merkezi’nden Klinik Psikolog Sevil Usanmaz evlilik öncesi stresi yaşayanlara şunları önerdi: - Mükemmeliyetçi düşünce biçiminden vazgeçin. -...
  4. Herşeye İnat Ben Yinede Susarım...

Herşeye İnat Ben Yinede Susarım...

Mevsimler kırık kırık doluyor avuçlarıma. Sırtıma yüklediğim her ânın altında benim imzam var. En sevdiğim mevsimdi hazan. Hüzün damlası gibi tek tek dökülürdü yapraklar içimin yollarına. Onlara özenir tane tane süzülürdü damlalarım. Her damlanın zihnimde izi var. Herbirini bir beyaza sarıp gömdüm, bilmediğim yerlere. Bir kaç beyazlık kalmıştı siyahın arasında, onuda geçmişimde unutmuşum. En...

Sayfayı Paylaş