gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

EvLiLiğin 25. YıLdÖnüMü

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: EvLiLiğin 25. YıLdÖnüMü

:hhh::hhh:oh olsun adam unuttu mu evlilik perisinin kadin oldugunu?

3. necla

necla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

bak bu guzeldi iyi olmus

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

:hhh::hhh::hhh::hhh:

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

süper yaa ellerine sağlık canım

EvLiLiğin 25. YıLdÖnüMü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlilik yıldönümü...

evlilik yıldönümü...

yıldönümü mekanları yıldönümü için mekanlar evlilik mekanları evlilik için mekanlar :dp47::dp47::dp47::dp47::dp47::dp47::dp47:
  2. Çitos ve doritos evlilik yıldönümünüz kutlu olsun=)

Çitos ve doritos evlilik yıldönümünüz kutlu olsun=)

citos çeşitleri Çok sevdiğim ve değer verdiğim canım dostum Çitosun evlilik yıldönümünü kutluyor eşiyle birlikte bir ömür boyu mutluluklar diliyorum.:) Elleriniz,kalpleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın can dostlarım. En kısa zamanda yuvanızı dahada şenlendirecek bir bebeğin katılmasını tüm kalbimle diliyorum Nice yıllara olsun Çitos ve Doritos:)
  3. Yıldönümü

Yıldönümü

evlilik yıldönümü Evlilik yıldönümünün farklı kutlanışı işte :D :orkide::orkide:
  4. evlilik yıldönümü mesajları

evlilik yıldönümü mesajları

Benim de evlilik yıldönümümün yaklaşmasından kaynaklanan tatlı bir telaş içine girmiş bulunmaktayım. Acaba eşime ne hediye alsam yada ne mesaj yazsam hoş olur diye? Sizde benim gibi merak ediyor ve kendinizden birşeyler katmak isterseniz buyrun hep birlikte paylaşalım Melekler
  5. Romantik Evlilik Yıldönümü Kutlama Sözleri

Romantik Evlilik Yıldönümü Kutlama Sözleri

bu konu evlilik yıldönümü kutlama sözlerine ve mesajlarına yer vermektedir. Eşinizle evliliğinizin yada birlikteliğinizin yıldönümü için en romantik sözlerden oluşan mesajlar arıyorsanız sizlere çok beğeneceğinizi umduğumuz farklı ve yeni evlilik yıldönümü kutlama sözlerini paylaşıyoruz. Geride bıraktığımız onca yılda her daim yanımda var olarak hayatımı güzelleştirdiğin ve desteğini...

Sayfayı Paylaş