gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Evliligin Ilk Gecesi Ve Yedinci Senesi :D

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

EVLİĞİN İLK HAFTASINDA: Damat: Ah! Nihayet Rüya gerçek oluyor!! Gelin: Senden ayrılmamı ister misin?
    Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme!
    Gelin: Sen.. Bana aşık mısın?
    Damat: Taaaabiki.
    Gelin: Beni terk etmeyi düşünür müsün?
    Damat: Tabi ki hayır.
    Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin?
    Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne.
    Gelin: Peki bana bir Gün vuracak mısın?
    Damat: Asla! Ben o tür erkeklerden değilim.
    Gelin: Sana güvenebilir miyim?
    Damat: Evet.
    Gelin: AŞKIM.
    EVLİLİĞİN YEDİNCİ SENESİNDE:
    ( lütfen YUKARIDAKİ konuşmayı aşağıdan yukarıya doğru okuyunuz bu kez !!!!)

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Evliligin Ilk Gecesi Ve Yedinci Senesi :D
    :D Yaa erkekler işte topunun köküne... :D

3. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Evliligin Ilk Gecesi Ve Yedinci Senesi :D

hahahaa süper yaaa

Evliligin Ilk Gecesi Ve Yedinci Senesi :D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlk Abdest Ve Ilk Namaz

İlk Abdest Ve Ilk Namaz

İLK ABDEST VE ILK NAMAZ Peygamberimiz, Hiradan döndügü ve Mekke´nin yukari tarafinda bulundugu sirada Cebrail Aliyhisselam, gelip vadinin bir kösesinde ökcesini yere vurdu. Oradan, bir su kaynadi. Cebrail Aleyhisselam, ondan Abdest aldi. Peygamberimiz,Cebrail Aleyhisselamin Abdest alisina bakiyordu. Cebrail Aleyhisselam,Namaz icin nasil Abdest alinip temizlenilecegini görsün diye,yüzünü...
  2. Berat Gecesi ve Önemi

Berat Gecesi ve Önemi

Berat Gecesi Tefsirlerde bu gece ile ilgili olarak şu şekilde izahlar yer almaktadır: Vergi ödendiği zaman nasıl ki vergi borçlusuna borcundan kurtulduğunu gösteren bir belge veriliyorsa, Allah Azze ve Celle de Berat Gecesinde mü'min kullarına berat yazar. Zaten bu gecenin dört adı vardır: "Mübarek Gece", "Berae Gecesi", "Sakk Gecesi. Belge ve senet. (Allah Teala bu...
  3. evliligin 1. ve 7. senesi :)

evliligin 1. ve 7. senesi :)

Damat: Ah! Nihayet Rüya gerçek oluyor!! Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! Gelin: Sen.. Bana aşık mısın? Damat: Taaaabiki. Gelin: Beni terk etmeyi düşünür müsün? Damat: Tabi ki hayır. Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin? Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne. Gelin: Peki bana bir Gün vuracak mısın? Damat: Asla! Ben o tür erkeklerden değilim....
  4. Kabrimin Ilk Gecesi İlahisi

Kabrimin Ilk Gecesi İlahisi

yer kazılır derin olur ilahisi yer kazılır kabir ilahisi sözleri derin olur sözleri kabir ilahi Yer kazilir derin olur Kazildikca serin olur Icine giren kaybolur Ah kabrimin/ólúmún ilk gecesi Kabir kurdu aci olur Baslarin taci olur Ilk gecesi aci olur Ah kabrimin/ólúmún ilk gecesi Ilk gecesi ilk gecesi ah kabrimin ilk gecesi Ilk gecesi ilk gecesi ah ólúmún ilk gecesi Sevdiklerim kabrim kazar...
  5. Aşure günü ve aşure gecesi

Aşure günü ve aşure gecesi

aşure Her yıl olduğu gibi bu yılda aşure gününde aşure kazanları kaynayacak:)Herkes aşure yapıp komşularına dağıtıcak:)Peki aşure günü ve aşure gecesi hakkında bilginiz varmı?Neden aşure denilmiş neden mübarek bir gece sayılır?Buyrun meleklerim bilmeniz gereken herşey burda:) Aşure günü ve gecesi Muharrem ayının onuncu günü Aşure günüdür. Muharrem ayı, Kur’an-ı kerimde, kıymet verilen...

Sayfayı Paylaş