gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

evliligin sırrını çözen kocaa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

Karım ve ben bir evliliği sonsuz yapmanın sırlarini keşfettik... Haftada iki kere, güzel bir restoranta gideriz, biraz şarap, biraz
    güzel yiyecek... Salı günleri o gider, Cumaları ben...

Ayrı yataklarda yatarız...
    Onunki izmir'de, benimki istanbul'da...

Karımı her yere götürürüm...
    Ama her seferinde dönüş yolunu bulur...

Yıldönümümüz için karıma nereye gitmek istedigini sordum...

O da "Uzun zamandır gitmediğim bir yer olsun" dedi...
    Mutfağı önerdim...

Her zaman elele tutuşuruz...
    Eğer elini bırakırsam, hemen alışverişe başlar...

Elektrikli blender'ı, elektrikli tost makinesi, elektrikli ekmek kızartıcısı var...

Bana diyor ki "çok fazla ıvır zıvır var ve oturacak tek bir yer yok" Ben de ona elektrikli sandalye aldım...

Şunu her zaman hatırlayın... Evlilik boşanmanın birinci nedeni...

İstatiksel olarak, boşanmaların %100 ü evlilikle başlıyor...

Karıma 18 aydır tek bir söz söylemedim...

Onun sözünü hiç bir zaman kesmek istemem...

Son kavgamız benim suçumdu...

Karım bana "televizyonda ne var" diye sordu... Ben de "toz"dedim

2. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: evliligin sırrını çözen kocaa
    çok güzeldi yaaa emeğine sağlık canım
    Yıldönümümüz için karıma nereye gitmek istedigini sordum...

O da "Uzun zamandır gitmediğim bir yer olsun" dedi...
    Mutfağı önerdim...

evliligin sırrını çözen kocaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kocaaa bir avuç:)

kocaaa bir avuç:)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Bunu çözen zeki

Bunu çözen zeki

Metİndekİ BÜtÜn " F " Harflerİnİ Sayiniz. FINISHED FILES ARE THE RE SULT OF YEARS OF SCIENTI FIC STUDY COMBINED WITH THE EXPERIENCE OF YEARS... ... (aŞaĞiya Bakiniz) KaÇ Tane? ..................... 3? YanliŞ, Metİnde 6 Tane Var. Şaka DeĞİl. Yenİden Okuyun ! Altinda Yatan GerÇek AŞaĞidadir. Beyİn "of" SÖzcÜĞÜnÜ SÜzemez. İster İnanin...
  3. Evliligi yipratan davranislar!

Evliligi yipratan davranislar!

Sevgili Meleklerim bir cogumuzu iliskisinde yaptigi hatalar var, bu hatalari bulmak ve cözmek o iliskiyi ayakta tutabilecek en önemli seylerden biridir. Nekadar arada tartismalar evliligin tuzu biberi olsada bazi Bayan ve Baylar bu durumu abartip, inada bindirip bu iliskiyi yipratiyor. Size evliliginizi yipratabilecek davranislardan 7si...Buyrun okuyalim... Zaman zaman kendinizi...
  4. Çözene Ne İsterse=)

Çözene Ne İsterse=)

Elinizde 7 adet homojen görünümü olan bilye var. 6 tanesinin agırlıgı aynı yanlız 1'nin agırlıgı farklı. Farklı olanın agırlıgının diğerlerinden hafifmi yoksa agırmı olduğunu bilmiyoruz. 3 defa tartıp farkllı olanı bulabilirmisiniz ? :)

Sayfayı Paylaş