gebe
  1. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43

evliliginizden kacinci ayinda yada yilinda hamis kaldiniz:)

Konu, 'Gebelik' kısmında guzmelegi tarafından paylaşıldı.

Slm melekler ben bebek hasretiyle tutusan biriyim evleneli henuz 1 yil oldu ama ben 7aydir istyrm ama bir turlu tutmadi yakimi yapistirmadim maydonozlu suyami oyurmadim klomenmi kullanmadim sogan kuru incir kuru mu denedim hepsi bos bos hangi doktora gittiysek birseyiniz yik diyip gonderyor herkesin hamile degilmisin vah vah diyenler oldu ama ben sunu ogrenmek istyrm evlndgnzdn sonra kac ay yada yilda hamile kaldiniz veya neler kullandiniz tup ,asilama klomen klomenin,kacinci ayinda kaldiniz ve bunlardan farkli kullandiginiz seylerde olabilir hamislik belirtiniz nelerdi cunku heray husranlarla karlisbebisimmaktan biktim:(

2. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Cevablarinizi bekliyorum melekler:) [COLOR="#0000F[B][I][QUOTE][/QUOTE][/I][FONT=Arial][/FONT][/B]F"][/COLOR]

3. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

Canim ben evlendim 2 ay sonra hamile kaldim

guzmelegi bunu beğendi.
  4. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Cvbin icin tskur esmer

5. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

Rica ederim ne demekk :D:D

guzmelegi bunu beğendi.
  6. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Haydi kizlar yani kimse hamis degilmi sadece 1 hamisimiz mi var yaaa :(

7. guzmelegi

guzmelegi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    43
    Hadi hamisler:))))))

evliliginizden kacinci ayinda yada yilinda hamis kaldiniz:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mevlana Yilinda Anlamli AlbÜm

Mevlana Yilinda Anlamli AlbÜm

MEVLANA YILINDA ANLAMLI ALBÜM Unesco tarafından tüm dünyada ilan edilen MEVLANA yılı için hazırlanan 5 cd�lik sette Sufi müzik geleneğini farklı dillerden yansıtan 4 adet müzik CD�sinin yanı sıra bir Mevlevi ayinini tüm özellikleri ile belgeleyen bir VCD bulunmakta. Dervişin Dünyası isimli set...
  2. Nefessiz kaldim

Nefessiz kaldim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Akşamdan Kaldıysanız ...

Akşamdan Kaldıysanız ...

Akşamdan kalmak, sık sık başımıza gelen bir olaydır. İnsanın başı yüz kilo gibidir, zonklayan bir ağrı, bulantı, berbat bir ağız tadı, ışıktan rahatsız olmak ve kendini ölü gibi hissetmek; bunlar gerçekten berbat şeyler; Fakat hiçbirisi sürpriz değildir çünkü alkol sonuçta bir zehirdir ve bedenin kimyasal yapısını altüst ederken, yaşamsal sıvılarımızın akışkanlığı azaltır. Önce doğru ılık bir...

Sayfayı Paylaş