gebe
  1. püsküüt

püsküüt Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evliliğinizden memnunmusunuz ve evlenince aşkınız devam ettimi

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında püsküüt tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Evlilik Aşki öldürür Derler Sizde De Oldu Mu Sizce Doğru Mu Bu.evlendiniz Ve Her şey Yolunda Mi Yada Yolunda Olcak Mi.eşiniz Ne Kadar Sizi Memnunediyor Yoksa Evlenmeden önce Daha Mi Iyiydi Neler Değişti Hayatinizda Evlenince.

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: evliliğinizden memnunmusunuz ve evlenince aşkınız devam ettimi
    çooookkk memnunumm benn :) evlilik aşkı öldürür diyenlere katılmıyorum. bence herşey insanın elindee. evet ben daha yeni evliyim 18 ay oldu ama tanıdığım 30 senelik evlilikler var ve hala aşklaa :)

yanii kısacası evlilik değil aşkı öldüren insanın taaa kendisii

3. püsküüt

püsküüt Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet sana katılıyorum.bende çok memnunum evliliğimden allah bozmasın.
    aslında evliliği öldüren.çiftlerin birbirine olan saygı ve sevgisidir.bunlar bittimi evlilikte bitmiş oluyor.

4. HEROS

HEROS Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

allah bozmasın,daha iyisi şamda kayısı hesabı yani..

evliliğinizden memnunmusunuz ve evlenince aşkınız devam ettimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beyonce ve jay-z evlendiler

beyonce ve jay-z evlendiler

Amerikalı pop yıldızı Beyonce'nin, hip-hop şarkıcısı Jay-Z ile dün evlendiği bildirildi. People dergisinin haberine göre, çiftin arkadaşları, Beyonce Knowles ile Jay'in dün New York'ta evlendiğini, Jay'in yalnızca yakın dostlarının ve ailelerin katıldığı özel bir tören olmasını istediğini söyledi. Nikah töreninin ardından, Jay-Z'nin TriBeCa apartmanında bir kutlama partisi verildiği...
  2. Evlendiler

Evlendiler

Murat Yıldırım ile Burçin Terzioğlu, önceki gece evlendiler... Fırtına dizisinde başlayan aşklarını evlilikle noktalayan ikilinin yakın dostlarının katıldığı nikah törenine basın mensuplarının girmesi korumalar tarafından engellendi. hurriyet.com
  3. Aşk ve evlilik için bazı haberler

Aşk ve evlilik için bazı haberler

Aşk ve Evlilik İçin Bazı Haberler: Evliliğinizi bitirmeye karar vermeden önce, elinizden gelen her şeyi yapıp yapmadığınızı düşünün. Bir şeyi yıkmak, yapmaktan daha kolaydır unutmayın... (Kadın ve Kadın Sağlığı) 2. yıl krizi Psikologlar evlilikte artık ilk 7 değil ilk 2 yılın tehlikeli olduğuna dikkat çekiyor. Yapılan bir araştırma, evliliğin ilk 2 yılında duygusallıktan, uyum ve...
  4. mecburen evliliğe devam

mecburen evliliğe devam

basından eşi ile şiddetli geçimsizliği olduğunu duyduğumuz Ece Erken'in mahkemesi bi türlü sonuçlanamadı..... BOŞANMA YİNE YOK! ECE ERKEN VE KOCASI TUNCER ÖZTARHAN ARASINDAKİ BOŞANMA DAVASI YİNE SONUÇLANMADI.. Sunucu Ece Erken ile karısına şiddet uygulamakla suçlanan kocası işadamı Tuncer Öztarhan arasında “papatya falına” dönen boşanma davası yine sonuçlanmadı. Sarıyer Aile...
  5. evlilikten sonra aşk devam eder mi?

evlilikten sonra aşk devam eder mi?

Bence aşk devam eder....Ben inanıyorum melekler... Tükenmeyen bir aşk vardır. B u da zamanla sevgiye dönüşür.. Her yeni güne uyandığında eşine tekrar aşık olan eşlerde vardır. Ömür boyu süren aşklar, tutkular gerçektir bence. Ben evlilikten sonra meşkin devam edebileceğine inanan birisiyim. Ama elbette bu sizin elinizde ilişkinizi klasikleştirmemelisiniz, canlı tutmalısınız. Oturarak sadece...

Sayfayı Paylaş