gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Evliliğinizi Güçlendirecek İpuçları!

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

evliliği güçlendirmenin yolları, evliliği nasıl kurtarırım, evliliği kurtarmanın yolları
    Sevgili melekler, şarkılara bile söz olan "içindeki çocuğa sarıl" sözü ne kadar doğru! Uzmanlar evlilikleri güçlendirmede çcuklar gibi davranmanın öneminden bahsediyorlar. Ve de bakın ne gibi önerilerde bulunuyorlar evlilikleri sağlamlaştırmak için...

evlilik-1.jpg

2. çiçekçi kız

çiçekçi kız Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    115
    Ödül Puanları:
    43
    Güzel bilgiler teşekkürler :)

Evliliğinizi Güçlendirecek İpuçları! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik

Evlilik

Evlilige baslamak, bitirmekten daha kolaydir. Ve suçlu daima esinizdir... Eger size evlilikten söz eden yalnizca anne ve babanizsa durum sizin için son derece mutsuzdur. Sakin para için evlenmeyin. Çok daha uygun kosullarda borç bulabilirsiniz. Eger evlilik eglenceli bir sey olsaydi, nikahi belediye memuru kiymazdi. Evli bir çiftin ayni konuda "evet" dedigi son yer nikah...
  2. Evlilik :))‏

Evlilik :))‏

Evli bir çiftin ilk günki konuşmaları: Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın? Damat: Taaaabiki. Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün? Damat: Tabiki hayır. Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin? Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne. Gelin: Peki bana bir gün vuracakmısın? Damat: Asla!...
  3. Mutlu ve başarılı evliliğin ipuçları

Mutlu ve başarılı evliliğin ipuçları

Hayatınızın aşkıyla bir yastıkta kocamak için imza attınız. Peki, mutlu ve başarılı bir evlilik için neler gerekiyor? İşte uzun ve mutlu evlilik için yapmanız gerekenler… - İlk önce kesinlikle evlenmeyi neden istediğinize mantıklı bir cevap verin. - Farklı kültürlerdenseniz, evlenmeden önce mutlaka bunların üzerine konuşun. - Birbirinize karşı iletişim kapılarınızı her zaman açık tutun....
  4. evlilik

evlilik

evliliklerde ortaya çıkan sorunlarda ailelerin etkisi nedir?
  5. Evlilikte Mutluluk İçin İpuçları

Evlilikte Mutluluk İçin İpuçları

evlilikte mutluluk evlilikte mutluluk için Sevgili melekler, kimse boşanmak için evlenmez elbetteki. Evlenen çiftlerin hayali mutlu olmak ve bu mutluluğu bir ömür boyu sürdürmektir. Ancak bazı anlaşmazlıklar zaman zaman sınırları zorlayabilir ve çiftleri ayrılma noktasına kadar getirebilir. Oysa ufak tefek ayrıntılara dikkat edildiği takdirde evlilik yara almadan mutlu bir şekilde devam...

Sayfayı Paylaş