gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

Evlilik Agaci

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

evlilik agaci, ögütler, kadin ve erkek, dini hikayeler, hayat, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz

♥EVLİLİK AĞACI♥

Yeni evli bir çift vardı.Evliliklerinin daha ilk aylarında,bu işin hiç de hayal ettikleri gibi olmadığını anlayıvermişlerdi.Aslında birbirlerini sevmiyor değillerdi.Son zamanlarda o kadar sık olmasa da,evlenmeden önce sık sık birbirlerini çok sevdiklerine dair ne kadar da dil dökmüşlerdi.Ama şimdilerde,küçük bir söz,ufak bir hadise aralarında orta çaplı bir kavganın çıkmasına yetiyordu.Bir akşam oturup,ilişkilerini gözden geçirmeye karar verdiler.Her ikisi de boşanmayı istememekle beraber,işlerin böyle gitmeyeceğinin de farkındaydılar.

Erkek "aklıma bir fikir geldi." dedi. "bahçeye br ağaç dikelim ve eğer bu ağaç üç ay içinde kurursa boşanalım.Kurumaz da büyürse bunu bir daha aklımızdan geçirmeyelim.Bu süre içinde ayrı odalarda yatalım"
    Bu ilginç fikir hanımının da hoşuna gitti.Ertesi gün gidip bir meyve fidanı aldılar ve bahçeye diktiler.
    Aradan bir ay geçti.Bir gece bahçede karşılaştılar.Her ikisinin de elinde içi su dolu birer bidon vardı.

Evlilik Agaci konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. evlilik agaci...

evlilik agaci...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Evlilik

Evlilik

Evlilige baslamak, bitirmekten daha kolaydir. Ve suçlu daima esinizdir... Eger size evlilikten söz eden yalnizca anne ve babanizsa durum sizin için son derece mutsuzdur. Sakin para için evlenmeyin. Çok daha uygun kosullarda borç bulabilirsiniz. Eger evlilik eglenceli bir sey olsaydi, nikahi belediye memuru kiymazdi. Evli bir çiftin ayni konuda "evet" dedigi son yer nikah...
  3. Evlilik....

Evlilik....

alıntı
  4. Evlilik :))‏

Evlilik :))‏

Evli bir çiftin ilk günki konuşmaları: Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın? Damat: Taaaabiki. Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün? Damat: Tabiki hayır. Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin? Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne. Gelin: Peki bana bir gün vuracakmısın? Damat: Asla!...
  5. 2011 dilek agaci

2011 dilek agaci

evet canlarım benim yeni bir yıl yeni umut demektir....umarım hepinizin umutları,özledikleri,istedikleri,ümitleri,hayalleri bu yıl gercekleşir..... bu yeni yılın bu ilk günlerinde düşündüm ve bir dilek agacı yapmaya karar verdim tabi bu sizlerin yardımıyla da olacak..... şimdii meleklerimm yeni yılda beklediklerinizi,umutlarınızı,dileklerinizi yazmanızı istiyorum kimler bu yıldan ne umut...

Sayfayı Paylaş