gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

evlilik agaci...

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    :) çabalanıyorsa birşeyler için mutluluk okadar da uzakta değil..

evlilik agaci... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik

Evlilik

Evlilige baslamak, bitirmekten daha kolaydir. Ve suçlu daima esinizdir... Eger size evlilikten söz eden yalnizca anne ve babanizsa durum sizin için son derece mutsuzdur. Sakin para için evlenmeyin. Çok daha uygun kosullarda borç bulabilirsiniz. Eger evlilik eglenceli bir sey olsaydi, nikahi belediye memuru kiymazdi. Evli bir çiftin ayni konuda "evet" dedigi son yer nikah...
  2. Evlilik....

Evlilik....

alıntı
  3. Evlilik :))‏

Evlilik :))‏

Evli bir çiftin ilk günki konuşmaları: Damat: Ah! Nihayet rüya gerçek oluyor!! Gelin: Senden ayrılmamı ister misin? Damat: Hayır! Bu lafı bir daha asla söyleme! Gelin: Sen.. Bana aşıkmısın? Damat: Taaaabiki. Gelin: Beni terketmeyi düşünür müsün? Damat: Tabiki hayır. Gelin: Peki bana bir öpücük verir misin? Damat: Evet hem yüzüne hem gözüne. Gelin: Peki bana bir gün vuracakmısın? Damat: Asla!...
  4. 2011 dilek agaci

2011 dilek agaci

evet canlarım benim yeni bir yıl yeni umut demektir....umarım hepinizin umutları,özledikleri,istedikleri,ümitleri,hayalleri bu yıl gercekleşir..... bu yeni yılın bu ilk günlerinde düşündüm ve bir dilek agacı yapmaya karar verdim tabi bu sizlerin yardımıyla da olacak..... şimdii meleklerimm yeni yılda beklediklerinizi,umutlarınızı,dileklerinizi yazmanızı istiyorum kimler bu yıldan ne umut...
  5. Evlilik Agaci

Evlilik Agaci

evlilik agaci, ögütler, kadin ve erkek, dini hikayeler, hayat, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz ♥EVLİLİK AĞACI♥ Yeni evli bir çift vardı.Evliliklerinin daha ilk aylarında,bu işin hiç de hayal ettikleri gibi olmadığını anlayıvermişlerdi.Aslında birbirlerini sevmiyor değillerdi.Son zamanlarda o kadar sık olmasa da,evlenmeden önce sık sık birbirlerini çok sevdiklerine dair...

Sayfayı Paylaş