gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Evlilik aşkın sonu değil

Konu, 'Aile, Evlilik ve Çocuklar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

- Eve elinizde çiçeklerle gelin, evlenmeden önce ona aldığınız gülleri unutmayın. - Flört etmeye ara vermeyin. "Evlendik artık ne flörtü?" derseniz aşk, evinizin ve yüreğinizin pencerelerinden uçup gider.

- Evin içinde dizleri çıkmış eşofmanlarla dolaşmayın. Evet, rahat giysileriniz olsun üzerinizde, ama bu itici olmanız anlamına gelmez.

- Bazı hafta sonlarına seyahatler serpiştirin.

- Gün içinde birbirinizi arayıp sevgi ve aşk sözcükleri mırıldanın, böylelikle aşk evliliğinizde de nefes alacaktır.

- Eşinize asla bela okumayın, küfür etmeyin, küçümseyen kelimeler kullanmayın, hakaret etmeyin, zayıf yanlarını yüzüne vurmayın.

Evlilik aşkın sonu değil konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Günce, Bu Aşk Değil

Günce, Bu Aşk Değil

günce bu aşk değil bu aşk değil yalan sevgilim Bu Aşk Değil Unutulmak dert değil Unutmak hep zor gelir Mühürlenmiş yüreğim Bu bedene ağır gelir Seni sevmek dert değil Sensiz olmak zor gelir Hasreti gecem bilir Bedenim acında silinir İnan herşey bir an İnan son söz yalan Yalan söyler zaman İnan herkes yalan Bu aşk değil yalan sevgilim Yolunda yüreğim Yorgunum yorgunum Emanet sevinçlerim
  2. Mantık evliliğimi aşk evliliğimi

Mantık evliliğimi aşk evliliğimi

mantık evliliği mi aşk evliliği mi mantık evliliğimi aşk Ben şahsen aşk evliliği taraftarıyım her zamn için bu zamana kadar bu düşüncem hiç dğeişmedi değişeceğinide sanmıyorumAşk gibi güzel bi duyguyu yaşamak varken paralı biriyle evlenip yiyip içip güzel yerler görüp gezip yada ne bileyim maddi açından olabilecek herşey olupda içimde huzur olmadıkdan sonra ne yapayım ben parasını pulunu.Aşk...
  3. Evlilik Nedir,Ne Değildir

Evlilik Nedir,Ne Değildir

Evlilik,küçük bir çocukken düşünmeye başladığımız ve yetişkinlikte dahi hakkinda yeni yeni fikirlerimizin oldugu bir kavram,kurum ve olgudur.Evlilikle ilgili kendimize ilk soracağımız,kuşkusuz evliliğin ne olduğudur. Evlilik Nedir,Ne Değildir *Huzurdur,kargaşa ortamı değildir. *Yardımlaşma ve dayanişmadır. *Sorumluluğun azalmasıdır,iki kat artması değildir. *Sosyal ortamda hanim ve bey...
  4. Oyun Değildir AŞK

Oyun Değildir AŞK

Aşkı bir oyun, sevgiliyi de bir oyuncak gibi görüyorsunuz. Önce her çocuk gibi o oyuncağa sahip olmak için her şeyi yapıyorsunuz. Hatta yalanlar söylüyorsunuz. Kendinizi değiştirip olmadığınız gibi görünüyor, oyuncağı elde etmek için her kılığa giriyorsunuz. Oyuncak sizin olduğu an oyunda başlıyor. Elde etmek için söylediğiniz yalanları, değiştirdiğiniz kişiliğinizi en azından bir süre...
  5. İyi değilim aşkım

İyi değilim aşkım

. iyi değilim aşkım; umutsuzca uyanıyorum sabahları.. Güneş yüzüme vurdukça daha bir karanlık oluyor günlerim. Kahvaltı saatlerimi hep kaçırıyorum. Bilirsin sigara iştahımı kesiyor.. Öyle pek özenmiyorum üstüme başıma..Ne geçerse elime giyiyorum. Sen yoksun ya ‘’güzel görünüyorsun’’ demesinler istiyorum.. Yine en arka koltuğunda oturuyorum minibüsün yine camda oluyor...

Sayfayı Paylaş