gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

'evlilik bizim bileceğimiz iş değil. Yaradan bilir.

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Yılların efsane müzikali 'Lüküs Hayat', önceki gecce, geçtiğimiz aylarda kaybettiğimiz Suna Pekuysal anısına Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda oynandı.
    Oyunu izlemeye gelenler arasında Osmantan Erkır ile Ebru Gündeş çifti de vardı.

Çift kendisine yöneltilen evlilikle ilgili sorular için, 'Bu bizim bileceğimiz bir iş değil, Yaradan bilir. Bizim gönlümüzde tabii ki bununla ilgili iyi niyetler var. Ama nereye gider, ne olur onu zaman gösterecek' şeklinde konuştular.

haberturk

'evlilik bizim bileceğimiz iş değil. Yaradan bilir. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilikte -biz-olabilmenin Gücü..

Evlilikte -biz-olabilmenin Gücü..

Evlilik birbirlerinden tamamen ayrı dünyalarda yetişmiş insnaların biraraya gelere kurmaya ve sürdürmeye çalıştıkları bir beraberliktir. Uzun yıllar boyunca anlayış ve uyum içinde geçecek günler, mutlu ve huzurlu insanlar olabilmek, eşlerin sen ve ben ikiliğinden uzaklaşıp, biz olmaya adım attıklarında gerçekleşir. Biz Olmanın Gücünü Ve Ayrıcalığını Yaşamak İçin Eşinize Şunları Söyleyin:...
  2. kediler işini bilir:))

kediler işini bilir:))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Mahsun Kırmızıgül - Bizden Değildir

Mahsun Kırmızıgül - Bizden Değildir

Gönülden özürlü insanlar azmış Dünyayı savaşlar, yoksulluk sarmış Kötüler için dört kitap ne yazmış Canlara kıyanlar, ırkçılıkla yapanlar, zulmeden insanlar Bizden değildir Kötüler tanımaz ne kitap ne yasa Dünyada savaşlar artık son bulsa Firavuna ne söylemiş ya Musa Canlara kıyanlar, ırkçılıkla yapanlar, zulmeden insanlar Bizden değildir İnsanı sevmeyen, merhamet etmeyen, kul hakkını...
  4. Biz Dost Değil miyiz?

Biz Dost Değil miyiz?

Bir gün bunalırsan ve sıkıntını paylaşmak istersen beni ara... İki elim kanda olsa gelirim, sıkıntını yok ederim... Bir gün ağlayacak gibi olursan da ara beni... Seni belki güldüremem ama, söz veriyorum, senle birlikte ağlayabilirim... Bir gün uzaklara kaçmak istersen beni aramaktan çekinme... Seni belki durduramam ama, senle birlikte koşabilirim... Bir gün yüksek bir köprüden...
  5. Bizi yaratan Rabbimizin yolu

Bizi yaratan Rabbimizin yolu

Ne güzeldir bizi taratan Rabbimizin yolu Allah bizi onun yolunda gidenlerden eylesin inşallah... ALLAH-u Zülcelal ayet-i kerimede şöyle buyurmuştur: "Bize itaat uğrunda mücadele edenlere gelince; muhakkak biz onları bize gelen yollarımıza ulaştırırız. Şüphesiz ALLAH, iyilik sahipleri ile beraberdir." (Ankebut; 69) Evliyalar, ALLAH-u Zülcelal'e itaat uğrunda hep mücadele halinde...

Sayfayı Paylaş