gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Evlilik dışı çocuk sahibi olmaya karar vermiş

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

ricky martin çocuğu ricky martin çocukları rüyada evlilik dışı çocuk

Yahu sevgililerinizin sayısı belli değil taşıyıcı anneye dünya kadar para vereceğinize sevğilinizin birinden çocuk sahibi olsanız daha iyi olmazmı?:D

BODRUM'DA GEÇİRDİĞİ YAZ TATİLİNDEN SONRA SOLUĞU İSTANBUL GECELERİNDE ALAN POPÇU TAN, EVLENMEDEN ÇOCUK SAHİBİ OLACAĞINI AÇIKLADI.
    Çocukları çok sevdiğini ancak evlenmeyi düşünmediğini söyleyen Tan, evlilik dışı çocuk sahibi olmaya karar verdi. Evlatlık edinmek yerine öz çocuğuna sahip olmak isteyen Tan, bunun için bir taşıyıcı anneyle anlaşmayı düşünüyor. Dünyaca ünlü pop yıldızı Ricky Martin de taşıyıcı anne yöntemiyle ikiz erkek evlat sahibi olmuş, bu olay tüm dünyanın büyük ilgisini çekmişti.

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    dünyanın çivisi çıktı deyom kimse inanmıyo yaw bu nedir ya böyle şey olurmu herkez kendi egosunu tatmin etmekte o bebekler her zaman bir tarafları eksik olarak buyucek anne tarafı ....... olmaz arkadaşım ya olmaz annesiz hiç bişi olmaz ne adam olursun nede insan ...........................

Evlilik dışı çocuk sahibi olmaya karar vermiş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nilüfer - Karar Verdim

Nilüfer - Karar Verdim

Karar verdim unutmaya Karar verdim ayrılmaya Çekip gitsem buradan Gitsem çok uzaklara Çocuk gibi mutlu olsam Karar verdim unutmaya seni Karar verdim ayrılmaya Daha önce hiç kimse Hayatımda hiç kimse Senin kadar incitmedi böyle Bir dargın bir barışık Aklım hep karmakarışık Yeter yeter üzme beni Acılarımı birer yakıp gideceğim Yine tam aşkın ortasından dalıp geçeceğim Geceleri günleri...
  2. Göksel - Karar Verdim

Göksel - Karar Verdim

Görüyordum duyuyordum biliyordum susuyordum İstemedim neden hayır diyemedim ki Kızıyordum kaçıyordum köşelerde yaşıyordum Söyleyecek sözüm çoktu neden sustum ki Benim kendimle ufak bir sorunum var İçimde patlamaya hazır bir bomba var [Nakarat] Ben bu gece karar verdim Kuş olup gökte uçmaya Sevdiğimi kızdığımı Dünyaya haykırmaya hay hay hay hay Dünyaya haykırmaya hay hay hay hay...
  3. ***Uyumuna bak kararını ver***

***Uyumuna bak kararını ver***

aşk uyumuna bak ASTRO KESİN UYUMLAR... EĞER SEN BİR KOÇSAN Aslan seni mutlu eder; Terazi'den çok şey öğrenebilirsin; Yengeç sana güven verir; Oğlak seni geliştirir ve ilerletir; EĞER SEN BİR BOĞAYSAN Başakla uyumlu ve mutlu olursun; Akrep'den çok şey öğrenirsin; Aslan sana güven duygusu verir; Kova senin kariyerini etkiler ama artı veya eksi; EĞER SEN BİR İKİZLERSEN Terazi ile uyumlu ve...
  4. koltuk almayamı karar verdiniz

koltuk almayamı karar verdiniz

Koltuk almaya mı karar verdiniz? O halde ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir koltuk alabilmeniz ve aldıktan sonra pişman olmamanız için size bir kaç önerimiz var. Ne tür bir koltuğa ihtiyacınız olduğuna karar verin Yeni koltuk takımı alırken ağacının sağlamlığı, boyutları, döşemesinin rengi, deseni, işlevselliği ve de fiyatı önemlidir. Çok ucuz olup kullanışsız, çok...
  5. Ece uslu anne olmaya karar verdi

Ece uslu anne olmaya karar verdi

ece uslu sevgilisi ece uslu ve sevgilisi ece uslu hayatı ece uslu hamile mi haberleri burada arkadaşlar. Ekranların sevilen başarılı oyuncularından, Ece Uslu hamile mi gibi soruları kafalarda dolanır oldu. Nedeni ise, geçtiğimiz günlerde güzel oyuncu Ece Uslu anne olmak istiyorum itirafı ile verdiği röportajda herkesin bu yönde meraklanmasını sağladı. Bu açıklamaların yanı sıra Ece Uslu...

Sayfayı Paylaş