gebe
  1. sky35

sky35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Evlilik....Fedakarlık.....Peki Sonuç???

Konu, 'Kadınlar ve Erkekler' kısmında sky35 tarafından paylaşıldı.

fedakar erkek oyunu **ERKEKLER FEDAKARLIK YAPANI MI ALDATIR ????
    Gulden Aydin'in Fikret Senes’le röportajından.

Esiniz Bedii Bey sizi çok kırmış?

Hem de nasıl. Büyük bir şok yasadım. Çok büyük bir ask vardı. Çok

fedakârlık yaptım. Yeniden bir insan yarattım ve milyoner ettim.

Nerede yanıldığımı çıkarmaya çalıştım. Seneler sonra bunun cevabini

bir tiyatro oyunundan aldım:

Bir kadını seneler sonra kocası aldatıyordu. Kadın nedenini söylediği an, buldum, buldum

diye bağırdım. Piyeste doktor koca zengin oluyor ve asık olduğu kadın için karısına ayrılmak

istediğini soyluyor. Kadın yakin arkadaşıyla dertleşirken soruyor:

- Nerede yanlış yaptım?

Arkadaşının cevabi birçok kadının problemini çözüyor. Diyor ki:

Kocan sana o kadar çok borçlandı ki...

Bana birini göstersene alacaklısını seven?

Bu yüzden sana düşman oldu.

Evlilik....Fedakarlık.....Peki Sonuç??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Berdel evliliği ve sonuç...

Berdel evliliği ve sonuç...

Dört çocuk annesi Aliye Taysun’un kemik erimesi hastalığına yakalanması üzerine, aile, gelinlerini baba evine gönderdi. Arkasından da, üç çocuk annesi kızları Melek Suvarigil’i geri istedi. İşe bir de ’namus meselesi’ boyutu eklendi ve "Kızımızı göndermezsen öldürürüz" denildi. Birbirlerine sığınan Taysun ve Suvarigil aileleri devletten koruma istedi. Şanlıurfa’nın Hilvan İlçesi’ne...
  2. Fedakarlık

Fedakarlık

Karşılık beklemeksizin yapılan herşey...
  3. Sonuç Ne...? :)

Sonuç Ne...? :)

Dikkatlice okuyun ve şaşırın:) Dikkatlice okuyup uygulayın ve şaşırın 1 - Bir kağıda ya da hesap makinenize telefon numaranızın ilk 3 rakamını yazın (alan kodunu değil) 2 - 80'le çarpın. 3 - Bulduğunuza 1 ekleyin 4-Bulduğunuzu 250 ile çarpın 5 - Bulduğunuza telefon numaranızın son 4 rakamını ekleyin 6 - Bulduğunuza yine telefon numaranızın son 4 rakamını ekleyin...
  4. Endeskopi sonucu

Endeskopi sonucu

Saygılar wep sitenizi tesadüfen buldum 2 yıldır sürekli mide yanması ekşimesi şikayetlerim oluyordu zaman zaman geceleri yemeğin ağzına gelmesinden dolayı uyanıyorum. Geçen hafta endeskopi yaptırdım bulgular KÖS yetmezliği Slinding hiatus hernisi Alkalen Reflü Gastrit Bulber Ödem bulguları ortaya çıktı. İlk gösterdiğim dr. Ursofalk ve Antepsin ilaçlarını verdi başka bir...
  5. hcg sonucu

hcg sonucu

kan testi yaptrdım ve sonuc 272.8 cıktı.doktor dıs gebelık olabılır ıkı gun sonra tekrar test yaptrması lazım demıs.sonuc dusuk mü sizce

Sayfayı Paylaş