gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

evlilik geyikleri

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

Anlamsiz Evlilik Cocuk babasina : - Babacigim, annem ile nasil evlendin?
    Adam esine donup :
    - Goruyormusun, cocuk bile anlam veremiyor

Evlilik!
    Her gun duzenli olarak edilen kavgalarin birinde dayanamayan adam:
    Sen oldugunde mezar tasina ne yazdiracagim biliyormusun ; 'Iste burda benim karim yatiyor,Her zaman ki gibi soguk'.
    'Yaaa??' der kadin
    'bende seninkine soyle yazacagim; Iste burada kocam yatiyor nihayet sertlesti.'

Ararsa
    Adama sormuslar;
    - Sevisirken karinizla konusurmusunuz?
    adam
    - Tabii, ararsa neden olmasin.

Kumar
    Adam elindeki son 500 dolarla kumar oynamaya karar verir ve Las Vegas'in yolunu tutar... Ve inanilmaz bir talih; tam 3 milyon dolar kazanir.Hemen otel yonetiminin kendisine tahsis ettigi kral dairesine cikar ve karisina telefon eder:
    - Hayatim, evde misin?
    - Evet kocacigim.
    - Iyi. Hemen hazirlan o zaman. Cabuk bavulunu hazirla. Kumarhanede tam 3 milyon dolar kazandim.Kadin sevinc dolu bir ciglik atar:
    - Ayyyyyyyyyyy harikasin!! Hemen hazirlaniyorum.. Peki ama nereye?
    Paris?; Karayipler?; Acapulco?; Guney Amerika?...
    Adam cevap verir:
    - Umurumda degil. Sadece eve dondugumde coktan gitmis ol...

Evlenirken Neredeydin?

Adamin isi varmis, Ankara'ya gidiyormus, tam ucaga binerken kulaginda bir ses:
    - 'Binme, bu ucak dusecek!
    Donmus, bakmis, kimse yok, ama icine de bir kurt dusmus, binmemis.
    Ikinci ucagi beklerken kara haber ulasmis:
    - Ucak dustu kurtulan olmadi.
    Kosmus Haydarpasa'ya, bilet almis, tam trene binecek, ayni ses kulaginda:
    - 'Binme bu trene, raydan cikacak!
    Donmus, bakmis yine kimse yok, trene binmemis, gelmis eve, sabah gazeteyi acinca tuyleri urpermis:
    - Tren Eskisehir'de raydan cikti su kadar olu, su kadar yarali...
    Allahina sukretmis, kosup otobuse bilet almis, tam binerken yine o ses:
    - 'Bu otobuse binme, freni patlayacak!
    Donmus yine kimse yok! Dayanamamis, sormus:
    - 'Sen kimsin yahu?'
    - 'Ben senin iyilik meleginim!
    Adam iyice kizmis:
    - Ulan evlenirken neredeydin?!

70'lik es
    70lik eslerin evine adamin 40 yillik arkadasi gelmis. Adam karisina hep canim, cicim, tatlim gibi sozler kullaniyomus. Misafir merak etmis ve sormus:
    - Yaw biz senle 20 yillik arkadasiz sen karina hep guzel sozler soyledin niye hic ismiyle cagirmadin?
    Adam:
    - Ismini hatirlasam cagiracagim.

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha güzellermiş yav evlilikte böyle olmasın yaaa :D

3. ebraryksl

ebraryksl Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
  4. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    acayip komiktiler emeğine sağlık çok güldüm canım

5. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    yaa evlilik gerçekten bu kadar ürkütücümü ..biz bekarları hep korkutuyorlar :D emeğine sağlık canım

6. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Evlenirken nerdeydin :D:D
    çok komikti teşekkürler :D

evlilik geyikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geyik Boynuzu

Geyik Boynuzu

geyik boynuzu tozu falda geyik boynuzunun faydaları boynuzu faydaları falda GEYİK BOYNUZU Rivâyet edilir ki: Hasan Sezâî Efendi zamânında, Edirne'de, kötü yola düşmüş bir kadın vardı. Bir zaman bu kadın hâlisâne olarak tövbe edip, eski hâlinden vazgeçti. Sâlih ameller işlemeye başladı. Fakat, uygunsuz kimseler tarafından tedirgin ediliyor, rahat bırakılmıyordu. Bu kadın Hasan Sezâî'ye...
  2. geyik

geyik

Kadının geyik görmesi çok sevimli ve güzel evlada, Geyik ve yavrusu mala, borçtan kurtulmaya, bekar için evlenmeye, Başının geyik başı olduğunu görmek reis ve yöneticiliğe delalet eder.Geyik görmek, çok güzel bir rüya olarak yorumlanır. Genç bir erkek görmüşse, kendisini mutlu edecek bir maceraya atılacağını; memur ise terfi edeceğini; genç bir kız için arzularının gerçekleşeceğine işarettir....
  3. hüdaverdi geyikleri

hüdaverdi geyikleri

- ali bey amca + efendim - sana niye ali bey amca diyolar ali bey amca + sen sorasın diye - peki niye bana hüdaverdi diyolar ali bey amca + ne bileyim oğlum ben - hüda mı veriyorum ben ali bey amca hem hüda ne demek ki + ya sabır… - ali bey amca + heee - lahmacun istemiştin ya + eee - bulamadım bende macun aldım :ehmm: - ali bey amca + efendim - ali bey amca + efendim - ali...
  4. Hareketli Geyikler

Hareketli Geyikler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. gezegen geyikleri

gezegen geyikleri

merkür: ya bi s. git ya popomu yaktın güneş: lan ip. sana bi koyarım çıkarsın sistemden dötün donar mars: kaç kere dedim bu iş olmaz bırak peşimi diye neptün: ya benim olursun ya kara deliğin dünya: bırakın kızı nen jüpiter: sen sen ufaklık gel bakim buraya uranüs: buyur abi bi mesele mi var jüpiter: güneş dingili tutuldu artık sistemin sefiri benim haraçları ben topluyorum bundan...

Sayfayı Paylaş