gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

evlilik hayatım

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben 5senelik evliyim 5yasında kızım var esimle durumu ogrenmek kızımımın gelecektekı durmunu ogrenmek ve bır cocuk sahıbı daha olmak ıstıyoruz olacakmı bide kendı evımız olacakmı

evlilik hayatım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilik Hayatında Kadına Verilen Değer

Evlilik Hayatında Kadına Verilen Değer

verilen değerle ilgili sözler Insanlarin dünyevi deGerler üzerine kurduklari birliktelikler çok kisa sürede yerini bikkinliGa birakabilmektedir. Evlilik kurumunda da bu duruma sik sik rastlanabilmektedir. Insanlar, saygi ve sevgilerini dünyevi deGerler üzerine kurduklarinda, bu deGerlerde herhangi bir deGisiklik olduGunda, bu duygularini da hemen yitirebilmektedirler. Sevgi, saygi, sadakat...
  2. Evlilik hayatımızdaki mecburiyetlerimiz‏

Evlilik hayatımızdaki mecburiyetlerimiz‏

Evlilik öncesi yaşanan ilişkide çift hayatlarını istedikleri şekilde yaşama özgürlüğüne sahipken, evliliğin ardından bir takım uyulması gereken mecburiyetler ortaya çıkmaya başlar. Peki bu mecburiyetler nasıl ortaya çıkar? Her şeyden önce evlilik konusunda edindiğimiz tüm fikirler; çok küçük yaşlardan itibaren içinde bulunduğumuz aileden öğrendiklerimiz ile şekillenir. Örneğin; bir ailenin...
  3. Hayat, Aşk ve Evlilik Üzerine Bir Kızılderili Söylemi

Hayat, Aşk ve Evlilik Üzerine Bir Kızılderili Söylemi

Cherokee kabilesinin yaslilarindan biri hayat, ask ve evlilik uzerine konusurken sunlari soyluyor: "Icimizde iki kurt var ve bunlarin arasinda da korkunc bir savaş.'''' Kurtlardan biri; korkuyu, ofkeyi, kiskancligi, pismanligi, acgozlulugu, kibiri, kendine acimayi, kuskunlugu, asagilik duygusunu, yalanlari, ustunluk taslamayi ve benciligi temsil ediyor. Digeri ise; zevki, huzuru,...
  4. Burçların Özelliklerine Göre Evlilik Hayatları

Burçların Özelliklerine Göre Evlilik Hayatları

burçların uyumu, burçların evlilik hayatı, burçların özellikleri Burçların kendilerine has bir takım karakteristik özellikleri vardır. Bazen kişiler kendi burçlarını değil de yükselen burçlarının özelliklerini taşıyabilirler. Genelleme yapacak olursak birçok kişi burcunun özelliğini taşıdığını söyler. Burçlara meraklı kişiler için sizlere burçların özelliklerine göre evlilik hayatları...

Sayfayı Paylaş