gebe
  1. sheker_shey

sheker_shey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.367
    Ödül Puanları:
    1.230

Evlilik ile ilgili Komik ama gerçek Şeyler:D

Konu, 'Ben Evleniyorum:))' kısmında sheker_shey tarafından paylaşıldı.

evlilikle ilgili komik videolar evlilik üzerine bazı notlar 1.Evli erkeklerin psikolojisi arkadaşlarla lokantaya gitmeye benzer. İstediğin yemeği sipariş edersin sonra yanındakinin istediği yemeği görüp "Keşke onu isteseydim " dersin.

2.Bir davette bir hanım arkadasına sorar: "Alyansını yanlış parmağına takmıyor musun? "Diğer hanım cevap verir: "Evet yanlış adamla evliyim de ondan "

3.Bir adam evlenene kadar eksik sayılır evlenince tam bitmis olur.

4.Bir genc babasına sorar: "Baba evlenmek kaça malolur? " Baba cevap verir: "Bilmiyorum oğlum,ben hala ödüyorum. "

5.Adam anlatıyormus: "Evlenene kadar mutluluğunun ne olduğunu bilmezdi, sonra da geç oldu. "

6.Yeni evlenmiş bir adam mutlu ise nedenini hemen anlarız. On yıllık bir adam mutlu ise nedenini merak ederiz!

7.Evliliğin ilk yılında adam konuşur kadın dinler. İkinci yılında kadın konuşur adam dinler. Üçüncü yılında her ikiside konuşur,komşular dinler.

8.Bir kavgadan sonra kadın kocasına bagırır: "Seninle evlendiğimde tam bir aptalmışım. " Adam cevap verir: "Evet çok aşıktım farkedemedim. "

9.Bir adam gazeteye ilan vermis: "Eş arıyorum "Ertesi gün yüzlerce mektup almıs. Hepsi aynı şeyi söylüyormus "Benimkini alabilirsin. "

10.Bir adam karısına arabasının kapısını tutuyorsa emin olabilirsiniz: "Ya arabası yenidir, ya da karısı! "

Evlilik ile ilgili Komik ama gerçek Şeyler:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sarışınlar ile ilgili gerçekler

sarışınlar ile ilgili gerçekler

sarışınlarla ilgili sözler sarışınlarla ilgili espriler Alınmayın sakın sarışınlarım sadece espriden ibaret Sarışınlarla İlgili Bilmediginiz Gercekler SARIŞINLAR Bir sarisinla evlenmenin avantaji nedir? Özürlülere ayrilan yerlere park edebilirsiniz. Sarisinlar neden "11" rakamini yazamaz? hangi 1'i önce yazmasi gerektigini bilmedigi için. Sarisina kazalarin %90'inin evde...
  2. Erkekler ile ilgili gerçekler

Erkekler ile ilgili gerçekler

erkekler ile ilgili gerçekler istisnalar kaideyi bozmaz ama gelgelelim ki bazı gerçeklerde acıdır :huhe: 1 -İyi erkekler çirkindir. 2 -Yakışıklı erkekler iyi değildir. 3 -Yakışıklı ve iyi olan erkekler evlidir. 4 -Çok yakışıklı olmayan ama iyi olan erkeklerin paraları yoktur. 5 -Parası olan,çok yakışıklı olmayan ama iyi erkekler , bizim onların parasının peşinde olduğumuzu...
  3. Bunlarda komik ama :D

Bunlarda komik ama :D

Bu duvarlar süper başka hiç bir yerde olduğunu düşünmüyorum :huhe: ya da ..... :huhe:
  4. Evlilik İle İlgili Sözler

Evlilik İle İlgili Sözler

Evlilik İle İlgili Sözler lazım bana yeni Evlilik İle İlgili Sözler olursa çok daha iyi olur.
  5. Evlilik İle İlgili Bilmedikleriniz...

Evlilik İle İlgili Bilmedikleriniz...

Evlilikle ilgili bilinmesi gerekenler Evlilik İle İlgili Evlenmeye karar verdikve evlilikle ilgili neler biliyoruz...Hadi gelin melekler bakalım evlilikle ilgili bilmediğimiz neler varmış ....Tabi bildiklerimizin yanında bilmediklerimiz fazlasıyla vardır ...İyi bir evlilik yürütmek için mutlu olabilmek için işte 21 öneri... Renk Renk Gelinlikler Bilinenin aksine aslında her gelin...

Sayfayı Paylaş